• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konsolidacja kredytu firmowego

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
panek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.5.2015 10:23
Witam. Czy jest możliwość konsolidacji kredytów firmowych oraz kredytu na osobe fizyczną?

Obecnie prowadzę działalność gospodarczą. Mam 2 kredyty na firmę pod zabezpieczenie nieruchomości. Oraz jeden kredyt na osobę fizyczną również pod tą nieruchomość.

Mam obecnie problemy ze spłatą rat ale nie wiem jak to za bardzo rozwiązać.
Cytuj
pozyczkasa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.5.2015 8:55
opisz lepiej swoją sytuację. Jaki dochód za 2013, 2014 i 2015 rok? forma rozliczania z US? czy są zaległości w ZUS i US? podatek dochodowy płacony?
napisz też coś więcej o kredytach. Jakie kwoty do spłaty? jaka rata, na jaki okres?
Cytuj
http://kredyt-portal.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

2.5.2015 12:17
panek napisał
Witam. Czy jest możliwość konsolidacji kredytów firmowych oraz kredytu na osobe fizyczną?

Obecnie prowadzę działalność gospodarczą. Mam 2 kredyty na firmę pod zabezpieczenie nieruchomości. Oraz jeden kredyt na osobę fizyczną również pod tą nieruchomość.

Mam obecnie problemy ze spłatą rat ale nie wiem jak to za bardzo rozwiązać.


Jeśli masz nie zapłacone raty kredytów to najpierw musisz je uregulować aby nie mieć zaległości. A jak już uregulujesz wtedy napisz nam coś więcej abyśmy mogli ci doradzić czy też pomóc.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
panek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2015 11:20
Aktualnie nie mam praktycznie żadnych zaległości względem Urzędu Skarbowego oraz Zusu. To staram się spłacać. Są jednak zaległości w przypadku kredytów. I to obu.

Obecnie rozliczam się podatkiem liniowym. Kwota obu kredytów to ponad 100 tys, złotych do spłaty. Niestety ale obecnie firma praktycznie nie przynosi dochodów. Obecnie już zaczyna sie coś ruszać W zimie mieliśmy małe załamanie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

12.5.2015 12:00
nie słyszałem, aby udało się zrobić refinans kredytów firmowych na osobę fizyczną (jaki miałby być tego cel? odsetki nie będą wtedy KUP?), poza tym jeżeli są opóźnienia w spłacie to powoduje kolejny problem, musisz być na bieżąco
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź