• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy wiek jest przeszkodą w zaciągnięciu kredytu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 16:38
Witam. Pół roku temu skończyłem 18 lat. Obecnie uczę się zaocznie i pracuję na umowę na czas nieokreślony w warsztacie wujka. Na umowie mam, że zarabiam najniższą krajową. Czy jakiś bank mógłby dać mi kredyt na samochód, czyli te 7-8 tysięcy? Czy mój młody wiek mógłby być tu jakąś przeszkodą? Umowę mam od listopada, nigdy też nie miałem żadnego kredytu, nawet karty kredytowej, więc niestety nie mam żadnej historii w biku.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 20:23
Jeśli skończyłeś 18 lat to albo ktoś ci poręczy kredyt albo musisz mieć wpływ na konto i wtedy będziesz mógł się starać o kredyt w banku gdzie masz konto na podstawie wpływów. Ale pytanie czy pracujesz legalnie, bo często jak się pracuje u rodziny to również to wygląda.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2015 20:23
Mam konto w PKO, ale nie wpływa na nie wynagrodzenie, bo dostaję je do ręki. Praca jest legalna, na umowę, jak już napisałem. Jedyna niezgodność to to, że na umowie mam pensję najniższą krajową.
Czyli nie ma szans, żebym dostał normalny kredyt bez poręczycieli?
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

12.4.2015 10:59
krystin napisał
Mam konto w PKO, ale nie wpływa na nie wynagrodzenie, bo dostaję je do ręki. Praca jest legalna, na umowę, jak już napisałem. Jedyna niezgodność to to, że na umowie mam pensję najniższą krajową.
Czyli nie ma szans, żebym dostał normalny kredyt bez poręczycieli?


Ja nie powiedziałem że nie masz szans na kredyt, można by coś pomyśleć, może limit, karta kredytowa, jeśli pracujesz legalnie i byś był wstanie załatwić zaświadczenie ZUS o odprowadzanych składkach za okres 3 miesięcy wtedy myślę że nie było problemu w uzyskaniu kredytu.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2015 19:58
Dziękuję za radę. Z tym zaświadczeniem to myślę, że nie byłoby żadnych problemów. Mam nadzieję, że coś uda mi się gdzieś ugrać, bo nie ukrywam, że bardzo chciałbym kupić już samochód.
Jak pan myśli, gdzie powinienem się teraz udać? Do doradcy czy do jakiegoś banku?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 9:28
wiek, brak historii kredytowej, zatrudnienie u rodziny, najniższy dochód...praktycznie brak możliwości uzyskania kredytu

dogadaj się z wujkiem aby płacił tyle ile faktycznie zarabiasz, przelewał na konto, płacił od tego podatki i zus, po pewnym czasie bank, w którym masz konto sam zaproponuje kredyt, później będzie już z górki
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 11:18
Młodzi nie mają łatwo na początku. Chyba na razie musisz zadowolić się tańszym samochodem, ale z tego co zrozumiałem, jesteś mechanikiem, tak? Bo piszesz o warsztacie. Więc to może być dla ciebie dobry interes kupić jakiś tańszy samochód, w gorszym stanie, odnowić, naprawić, na czym pewnie się znasz, a potem ewentualnie sprzedać za więcej. Ewentualnie możesz spróbować pożyczyć od rodziny. Obyś tylko nie pakował się w chwilówki,tam z pewnością ci pożyczą, ale będzie cię to drogo kosztować.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.4.2015 11:19
skoro masz konto w pko bp to zapytaj u nich. Maja historię Twojego konta. Weź jeszcze umowę dot. pracy i dowód.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.4.2015 13:16
krystin napisał
Witam. Pół roku temu skończyłem 18 lat. Obecnie uczę się zaocznie i pracuję na umowę na czas nieokreślony w warsztacie wujka. Na umowie mam, że zarabiam najniższą krajową. Czy jakiś bank mógłby dać mi kredyt na samochód, czyli te 7-8 tysięcy? Czy mój młody wiek mógłby być tu jakąś przeszkodą? Umowę mam od listopada, nigdy też nie miałem żadnego kredytu, nawet karty kredytowej, więc niestety nie mam żadnej historii w biku.
na początek wez linie kredytową, a potem zobaczysz. Jesli juz gdzies dostaniesz to w swoim banku.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 14:31
Proponował bym nie szaleć z kredytem za wcześnie.
Może pożycz mniejszą kwotę np. 3.000 i kup tańszy samochód.
Ewentualnie twój wujek może być żyrantem, tym nie mniej uważaj na tego typu sprawy. Z rodziną wszystko jest w porządku do czasu aż pieniądze wchodzą w grę.
Cytuj
Odpowiedź