• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Problem po likwidacji konta w PKO BP

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 17:18
Witam, na wstępie powiem ze jestem chyba przewrażliwiony.
Mam pytanie. Zlikwidowałem konto w pkobp, jednak nie sprawdziłem wcześniej ile pieniędzy mialem.
Konto miałem ponad 10lat, a zrezygnowałem gdyz zalozylem konto w innym banku aby zaciągnąć kredyt na kolektory sloneczne.
Wracajac do sedna. Po likwidacji Pani kazała podejsc do kasy aby wypłacić pozostała gotówkę ktora mi została.
Poszedłem i Pani wypłaciła mi wszystkie pieniądze jakie miałem na koncie(ponad 15tys).
Czy jest możliwość ze nie wypłaciła mi jednak całości i ile mogły wynosić koszty zamknięcia konta?
Nie pamietam ile mialem na koncie, wydaje mi sie ze kolo 15 tys, a teraz nie moge sprawdzic historii na ipko bo pisze ze nie ma rachunku.
Czy jestem przewrazliwiony?
Dziekuje za odpowiedz.
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 8:17
W PKO Banku Polskim nie ma opłat za likwidacje rachunku osobistego. Więc niepotrzebnie sie denerwujesz.Na pewno wypłacili Ci wszystkie pieniądze bo nie widzę powodu dla którego mieli by zabrać Ci jakąś prowizje za to ze wydadzą Ci pieniądze.
Cytuj
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:27
NO chyba rzeczywiście jesteś troche przewrażliwiony. Możliwe że w jakimś stopniu Cie rozumiem bo chciałbyś odzyskać całość swoich pieniędzy a nie tylko cześć. Ale banki raczej nie pobierają opłat za tego typu rzeczy. No chyba że ktoś się z czymś takim spotkał.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 10:56
Możesz być spokojny za takie rzeczy sie nie płaci. Przynajmniej w PKO BP. W ogóle skąd nagłe podejrzenia że Pani nie wypłaciła Ci całej gotówki? Szkoda trochę że przed zamknięciem konta nie sprawdziłeś ile tak dokładnie na koncie miałeś. A nie dostałeś żadnego papierka z potwierdzeniem?
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:01
Właśnie... nie dostałeś potwierdzenia? Ja zawsze proszę o potwierdzenie przy wpłacaniu i wypłacaniu pieniędzy. Nie zamartwiaj się. Żaden bank nie może wziąć pieniędzy bez Twojej wiedzy. Gdyby były jakieś dodatkowe opłaty to na pewno Pani by ci o tym powiedziała. Myślę, że wypłaciła Ci wszystko.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:57
Otrzymanie takiego potwierdzenia to podstawa tym bardziej przy tak dużej kwocie do wypłacania. Poszukaj dobrze, bo moze dostałeś a nie pamiętasz i to leży w jakiś papierach albo kieszeni.Jak znajdziesz takie potwierdzenie na pewno będziesz spokojniejszy.
Cytuj
charlotte

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 14:14
Dokładnie. Poszukaj potwierdzenia od banku a jeśli nie znajdziesz idź do PKO i poproś by pokazali Ci swoje potwierdzenie. W końcu jeden egzemplarz zatrzymują dla siebie. Myślę jednak, że wypłacili Ci wszystko co do grosza. Banki nie mogą oszukiwać bo wiele by na tym straciły.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:40
Bez przesady, nie panikuj! Pani w banku na pewno wypłaciła ci wszystkie pieniądze. Niepotrzebnie się nakręcasz. Jeśli będziesz spokojniejszy to idź do banku i poproś o pokazanie potwierdzenia wypłaty. Na pewno się na to zgodzą. I na przyszłość bierz ze sobą takie potwierdzenie.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:34
A przejdź się do banku i poproś o cały wyciąg operacji na twoim zlikwidowanym koncie . Będziesz wtedy wiedział jakie operacje były przeprowadzone i jakie koszty poniosłeś .Na pewno za likwidacje nie pobrali opłat ,tylko za prowadzenie konta ,które jak piszesz miałeś parę lat .
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 19:07
Też myślę, że opłat żadnych nie pobrali. Ja jakiś czas temu zamykałem konto w BZ WBK i nie było żadnych dodatkowych kosztów oprócz opłaty za prowadzenie konta. Dostałem też potwierdzenie wypłaty jak zawsze przy pobieraniu pieniędzy. Jeśli nie masz takiego potwierdzenia, przejdź się po prostu do banku i poproś o wyjaśnienie:)
Cytuj
Odpowiedź