• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie można zapłacić rachunki kartą kredytową?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 17:15
Witam
mam do was pewnie pytanie.Ostatnio dowiedziałem sie że w niektórych miejscach rachunki za prą, gaz, wodę itp można płacić kartą kredytową?Teraz chciałabym sie dowiedzieć w jakich miejscach mogę zapłacić te rachunki przy użyciu takiej karty. Nie ukrywam że bardzo pomogłoby mi to w mojej obecnej sytuacji a nie orientuje się gdzie mogę to zrobić
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 17:55
Ja zawsze wszystkie rachunki płacę w Plusie. Co prawda płacę gotówką ale z tego co pamiętam można też płacić kartą kredytową. Przejdź się do nich i sprawdź to dokładnie:) Mają tam najniższą prowizję - 1,99 zł. Przy opłacaniu trzech rachunków prowizja jest jednorazowa.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 8:15
W siedzibach wystawcy rachunku, jeśli maja tam w kasie terminal do przyjmowania płatności bezgotówkowych.
Natomiast jesli spytasz jaka karta, to Carrefour ma promocje ,ze mozna ich karta partnerska a kasach hipermarketu opłacać rachunki bezprowizyjnie jako platnosc bezgotowkowa.

Idac dalej, KK Citibanku umożliwiają płatność przelewem traktowanym jako płatność bezgotówkowa, rachunków za media, telefon, gaz itp.
Podobna funkcjonalność maja niektóre KK Lukasbanku i prawdopodobnie Millenium.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 10:54
Beata17 napisał
W siedzibach wystawcy rachunku, jeśli maja tam w kasie terminal do przyjmowania płatności bezgotówkowych.
Natomiast jesli spytasz jaka karta, to Carrefour ma promocje ,ze mozna ich karta partnerska a kasach hipermarketu opłacać rachunki bezprowizyjnie jako platnosc bezgotowkowa.

Idac dalej, KK Citibanku umożliwiają płatność przelewem traktowanym jako płatność bezgotówkowa, rachunków za media, telefon, gaz itp.
Podobna funkcjonalność maja niektóre KK Lukasbanku i prawdopodobnie Millenium.


takie przelewy przeważnie są obarczone wysoka prowizją, kiedyś to sprawdzałam. Rozwiązanie jakie wybrałam to założyłam karte Money.pl i robie 1 przelew na ROR za który płacę 4 zł i potem to już bezpłatnie robie przelewy na co chcę lub wypłacam gotówke .
wychodzi np że pożyczam 5000 zł na 52 dni a koszt 4 zł.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 10:59
truskawka napisał
Beata17 napisał
W siedzibach wystawcy rachunku, jeśli maja tam w kasie terminal do przyjmowania płatności bezgotówkowych.
Natomiast jesli spytasz jaka karta, to Carrefour ma promocje ,ze mozna ich karta partnerska a kasach hipermarketu opłacać rachunki bezprowizyjnie jako platnosc bezgotowkowa.

Idac dalej, KK Citibanku umożliwiają płatność przelewem traktowanym jako płatność bezgotówkowa, rachunków za media, telefon, gaz itp.
Podobna funkcjonalność maja niektóre KK Lukasbanku i prawdopodobnie Millenium.


takie przelewy przeważnie są obarczone wysoka prowizją, kiedyś to sprawdzałam. Rozwiązanie jakie wybrałam to założyłam karte Money.pl i robie 1 przelew na ROR za który płacę 4 zł i potem to już bezpłatnie robie przelewy na co chcę lub wypłacam gotówke .
wychodzi np że pożyczam 5000 zł na 52 dni a koszt 4 zł.


Nigdy nie słyszałam o tj karcie money.pl. Ja podobnie jak tom7878 płacę wszystkie rachunki w plusie albo wpłacam pieniądze na swoje konto i w domu robię przelewy przez internet. Karty kredytowej nie posiadam i jakoś mi na niej nie zależy. Nie lubię mieć debetu, strasznie mnie to stresuje.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:55
A czemu koniecznie chcesz płacić rachunki kartą kredytową? Nie lepiej jest zapąłcić bezpośrednią gotówką? ja wiem ze tak ejst wygodniej ale chyba lepiej człowiek sie czuje jak nie ma na sobie żadnego zadłużenia. W ogóle jak dla mnie karta kredytowa to jest bardzo dziwny pomysł. Tylko robienie sobie dodatkowych zobowiązań.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:39
Też tak myślę. Narobisz sobie tylko długów i później będziesz miał problem ze spłaceniem tego. Lepiej zapłać wszystko gotówka. Mój brat ma od niedawna kartę kredytową i ciągle jest na debecie. Ostatnio wziął wypłatę i musiał 1000 zł oddać na kartę. Teraz znowu się zadłuży bo zostało mu 400 złotych.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:29
Najlepiej płacić gotówką .Przecież musisz się liczyć że każdą sumę jak korzystasz z karty trzeba spłacić .W moim miejscu zamieszkania to w supermarkecie można zapłacić kartą za prąd. A jak nie znasz miejsc gdzie płaci się kartą to po prostu wyciągnij z niej pieniądze w bankomacie i zapłać .
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 19:09
Nie jestem przekonany do płacenia rachunków kartą. Teraz zapłacisz kartą, będziesz musiał spłacić na wypłatę i z czego zapłacisz kolejne rachunki? Pomyślałeś o tym? Najlepiej jest płacić gotówką. Ja karty kredytowej nie mam i bardzo się cieszę.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 9:41
Przelewy z karty kredytowej to w zasadzie standardowa opcja oferowana wraz z kartami. Zanim zdecydujemy się na korzystanie z tej opcji warto poznać koszty tych transakcji. Możliwość taka ma m.in.: PKO BP- wystarczy, skorzystać z usługi przelewu z rachunku karty kredytowej na dowolny rachunek, przelewy wykonywane są przez serwis bankowości elektronicznej, opcje taka ma także CitiHandlowy, ten z kolei oferuje usługę płatności rachunków kartą kredytową bez dodatkowych opłat za wypłatę gotówki, przelewów takich można też dokonywać w BZ WBK. Pamiętajmy jednak, ze warto sprawdzić dokładnie tabele opłat i prowizji i na tej podstawie sprawdzić czy nie bardziej opłaca nam się przelewanie środków z konta osobistego.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź