• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ile maksymalnie zapłacimy kartą zbliżeniową

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 11:56
Korzystają Państwo z płatności zbliżeniowych? Coraz więcej osób korzysta i sobie chwali. Jednak nie za wszystkie zakupy możemy płacić w ten sposób. Jest kwota powyżej której zostaniemy poproszeni o wprowadzenie PIN-u. Jaka to kwota? O tym tutaj.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 18:45
A ja jestem przeciwnikiem płatności zbliżeniowych. Ich zalety są dla mnie nieproporcjonalne do wad. Przede wszystkim martwi mnie bezpieczeństwo. Niby 50 złotych to niedużo, ale jednak lepiej je mieć niż nie mieć. I choć nie boje się złodziei, którzy chowają się w autobusach z terminalami i próbują nam sczytać karty przez spodnie i portfele, to przecież zawsze można kartę zgubić, a zanim się zorientujemy ktoś już może zakupy zrobić.
Niestety w moim banku są dostępne tylko karty zbliżeniowe i można w nich ewentualnie zablokować te formę transakcji, co też uczyniłem. A jak jest w innych bankach? Co wy o tym myślicie?
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 7:28
Ja tez dostałam od razu z tą funkcją. Ale mnie ta opcja odpowiada. Jest szybciej, a jeszcze nie slyszalam, zeby ktos na tym stracił.
Cytuj
monk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 8:41
Moim zdaniem to co pisze kysan to mit przekazywany sobie przez różne osoby.
Obecie karty takie mają bardzo dobre zabezpieczenia. Raczej nie ma szansy aby ktoś Ci sczytał pieniądze z karty.
Sam korzystam bardzo często. Dodam,że również w przypadku tych większych transakcji. Powyżej 50 zł. Po prostu nie lubię komuś dawać do ręki swojej karty płatniczej. Tak nikt jej nie dotyka, sam ma ją przy sobie.
Cytuj
Odpowiedź