• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta kredytowa, ryczałt.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marcin92k

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 3:40
Witam, mam 22 lata, od dnia 2011-05-01 prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, z małą przerwą spowodowaną uniknięciem wejścia na VAT (Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności - 2012-01-31). Jestem na 3% ryczałcie, działalność to sprzedaż na Allegro.

KWOTA PRZYCHODU ZA ROK 2013 – 149 TYS. ZŁ
WPŁYW NA KONTO BANKOWE Z ALLEGRO Z OSTATNICH 3 MIESIĘCY:
LUTY 2014 – 23 354,82 PLN
MARZEC 2014 – 19 784,68 PLN
KWIECIEŃ 2014 - 17 126,76 PLN

Chcę rozwinąć swój biznes i często mogę potrzebować większej gotówki na krótki okres czasu, dlatego myślę że karta kredytowa byłaby dla mnie najlepszą opcją. Szukam karty kredytowej z jak największym limitem. Nie mam w tej chwili żadnych kredytów, żadnych zobowiązań. W 2011 roku brałem 5 kredytów, były tam pewne opóźnienia, ale właśnie udało się wyczyścić BIK i całą historia zniknęła.

Szukam karty z płatnościami ONLINE liczącymi się do okresu bezodsetkowego. Jak np. mBank, gdzie za mTransfer nie płaci się nic i liczy się do okresu bez odsetkowego. mBank niestety odpada z racji tych kredytów z opóźnieniami. Czy jeszcze jakiś bank oferuję przelewu ONLINE z okresem bezodstekowym? Ewentualnie przelewy zwykłe?

Pozdrawiam
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:02
A City Handlowy nie ma przypadkiem u siebie takich usług? Bo jak ja dobrze sobie przypominam to swojego czasu oferowali takie rzeczy. Ja średnio sie na tym znam ale może idz do tego banku i zapytaj czy mieli by u siebie właśnie taką oferte, To najlepszy sposób zeby sie czegoś dowiedziec.
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:47
Wydaje mi się że większość banków proponuje takie usługi ,musisz po prostu poszukać i zorientować się gdzie dla Ciebie będzie korzystnie .W PKO na pewno zaproponują ci tą usługę i myślę że u nich dostaniesz najkorzystniejszą ofertę .Wiec warto trochę się rozejrzeć .
Cytuj
Józio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 19:06
Teraz chyba każdy bank proponuje kartę online z płatnościami okresem bezodsetkowymi. ,Musisz poszukać na internecie ofert ,tam przecież wiele banków oferuje swoje usługi .Na pewno jakiś wybierzesz co będzie odpowiadał twoim oczekiwaniom .Tym bardziej jak piszesz że masz czysty BIK.
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:03
Ja bym na Twoim miejscu przeszła się do kilku banków i wypytała o oferty. Co prawda w internecie też znajdziesz oferty poszczególnych banków ale moim zdaniem lepiej iść osobiście i wszystkiego się dowiedzieć. Przynajmniej będziesz wiedział, że nikt nie wciska ci kitu.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:32
Skoro nie masz żadnych kredytów ani długów to powinnaś bez problemu dostać kartę kredytową z dużym limitem. Najlepiej będzie jeśli przejdziesz się po bankach i zapytasz co mogą ci zaoferować. Może idź do WBK lub PKO skoro mówisz, że mBank odpada?
Cytuj
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:54
czysty BIK bardzo działa na Twoją korzyść. Na twoim miejscu to pochodziła bym po kilku bankach przedstawiła całą sytuacje i zobaczyła co takiego moga mi zaproponować. Wtedy najbardziej an tym skorzystasz.
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:19
nom popytanie w kilku bankach, to bardzo dobry pomysł. Będziesz miał wtedy jakieś rozeznanie w tych wszystkich ofertach i wybierzesz tą która będzie najbardziej korzystna. Bo niby są na internecie te wszystkie porównywarki ale wątpię zeby udało się to tak dokładnie sprawdzić.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:42
Na twoim miejscu zdecydował bym sie na Bank PKO Pb, wydaje mi sie że u nich najpewniej dostaniesz właśnie taka karte. Ja wiem że wiele banków ma u siebie taka oferte ale ten według mnie jest najpewniejszy, moze popytaj też znajomych co o nim sadza.
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:18
Czemu od razu na PKO ? Ja tam nie mam jakos zaufania do tego banku. Już chyba wolałbym pójść do Milenium oni teraz bardzo sie rozkręcają. Popytaj u nich bo ostatnio chyba nawet w telewizji reklamowali taka kartę o która pytasz.
Cytuj
Odpowiedź