• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Korzystacie z wpłatomatów?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 13:15
Coraz więcej wszędzie wpłatomatów. Zastanawiam się czy ludzie z nich faktycznie korzystają. A po drugie czy we wpłatomacie jednego banku można wpłacać środki do innego(tam gdzie mamy konto)?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 13:26
oczywiście że korzystam, raczej nie ma uniwersalnych wpłatomatów, banki obsługują tylko swoich klientów
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 9:44
Ależ oczywiście, że są uniwersalne, przede wszystkim sieci euronet. To firma, która obsługuje kilka banków, jeśli nie kilkanaście.
Sama korzystam przede wszystkim z nich, bo w moim mieście nie ma chyba nawet innych, a przynajmniej ja o takich nie słyszałam. Do tego na moje konto mam wpłaty bez prowizyjne.
Choć szczerze, to czytałam, że taki wpłatomat może się znienacka wyłączyć w trakcie transakcji i wówczas trzeba składać reklamacje i czekać nawet 30 dni na zwrot środków. Przyznam, że trochę mnie to ostudziło.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 9:54
dlatego jak masz większą kwotę do wpłacenia to dzielisz pieniądze na kilka części, dłużej to trwa, ale jak coś się popsuje to nie trzeba czekać na zaksięgowanie całej kwoty tylko ew. części

reklamacja może trwać nawet do 30 dni chociaż zazwyczaj rozpatrują w max 7
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 10:35
Serio takie sytuacje się zdarzają? Sama widziałam,zę często te wpłatomaty są nieczynne. Moze to właśnie z tego powodu ? Że ktoś po prostu chciał wpłacić pieniądze i coś się w tym momencie stało.
Sama mam obecnie konto w mbanku i jest to dla mnie bardzo wygodne. Jedna sprawa. Jestem zdania, że powinno ich być więcej... W moim mieście do pewnego etapu nie było takiego wpłatomatu. Teraz dopiero go zrobili.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 10:38
to tylko urządzenie, ma prawo się czasem popsuć, najczęściej z tego powodu, że ludzie wkładają tam nie tylko banknoty...

dlatego większe wpłaty warto dzielić na części, aby nie zostać "z ręką w nocniku"
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 11:48
Właśnie poszukuję jakiegoś wpłatomatu w swojej okolicy. Chyba nie jest ich zbyt wiele, a liczę że będzie więcej. Racja, to tylko maszyna, podobnie jak bankomat może się czasem zepsuć.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 9:49
Tutaj o tym jak bezpiecznie korzystać z tych urządzeń
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 14:43
Bardzo fajny pomysł. Powtórzę użytkowników ale też jestem zadania że to tylko maszyna i ma prawo czasem się zepsuć.
Osobiście nie korzystam ale może się przełamie.
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 11:06
Czy obecnie wszystkie banki oferują już wpłatomaty ? Na dzień dzisiejszy przychodzi mi do głowy jedynie mbank.Jakie jeszcze firmy oferują tego typu udogodnienia?
Czy mozna znaleźć gdzieś taką listę?
Cytuj
Odpowiedź