• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

wypłaty z bankomatu przy użyciu karty kredytowej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 13:07
Wypłaty z bankomatu przy użyciu karty kredytowej - jak bardzo sa drogie i dlaczego lepiej ich unikać. O tym tutaj.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

2.3.2015 16:38
A to fakt. Opłaty potrafią być bardzo wysokie. Banki nieźle zarabiają na niewiedzy klientów. Chyba na niewiedzy, bo jakos inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć dlaczego ktos wypłaca z bankomatu korzystając z karty kredytowej i płaci przy ty krocie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 16:53
NIGDY nie wypłacamy KK z bankomatu. Koszt zwykle porównywalny z chwilówką = b.drogo!
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 7:18
Robert Sierant napisał
NIGDY nie wypłacamy KK z bankomatu. Koszt zwykle porównywalny z chwilówką = b.drogo!


Już nie przesadzajmy że koszty są porównywalne są do chwilówki?. Jak wypłacisz z bankomatu to koszty są na poziomie 25% w skali roku, a chwilówki są od 40-150% a czasami nawet i więcej.
Jeśli miał bym wybierać między chwilówką a kartą kredytową, to jasne że bym wybrał kartę.
Sam miałem takie sytuacje że musiałem wybrać kasę.
Ale dla nie wiedzących, jeśli już musisz wypłacić kasę z karty kredytowej, możesz wziąć zlecić przelew z karty kredytowej na swoje konto wtedy koszty będą i wiele niższe i co najważniejsze będziesz mógł spłacać takie zadłużenie w ratach jesli będziesz chciał.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 8:50
Grzegorz Klimczak napisał
Robert Sierant napisał
NIGDY nie wypłacamy KK z bankomatu. Koszt zwykle porównywalny z chwilówką = b.drogo!


Już nie przesadzajmy że koszty są porównywalne są do chwilówki?. Jak wypłacisz z bankomatu to koszty są na poziomie 25% w skali roku, a chwilówki są od 40-150% a czasami nawet i więcej.
Jeśli miał bym wybierać między chwilówką a kartą kredytową, to jasne że bym wybrał kartę.
Sam miałem takie sytuacje że musiałem wybrać kasę.
Ale dla nie wiedzących, jeśli już musisz wypłacić kasę z karty kredytowej, możesz wziąć zlecić przelew z karty kredytowej na swoje konto wtedy koszty będą i wiele niższe i co najważniejsze będziesz mógł spłacać takie zadłużenie w ratach jesli będziesz chciał.
No i pamietajmy, ze zeby dostac karte jednak trzeba miec zdolnosc, przy chwilowce nie. Tez nie proownywałbym tych produktów. Ale ostrzezenie rozumiem :)
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 9:08
Ja raz wypłaciłam pieniądze z karty kredytowej. Niemniej z pełną świadomością ile będę musiała za to zapłacić. Po prostu w chwili obecnej były mi bardzo potrzebne pieniądze.
Spłaciłam to w przyszłym miesiącu . Z oprocentowaniem na poziomie 18% tak więc nie przesadzajmy,ze jest to jak chwilówka.
Po prostu wcześniej trzeba sobie dokładnie przejrzeć tabele opłat aby być świadomym na co się decydujemy.
Cytuj
Odpowiedź