• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

umowa kredytowa a umowa zlecenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 13:01
Czy będąc zatrudnionym na umowę zlecenie można liczyć na kredyt? Okazuje się, że tak. O tym tutaj. A Państwo gdzieś odmówiono na tej podstawie przyznania kredytu?
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 10:17
Tutaj jeszcze kilka słów o tym czy łatwo otrzymać kredyt pracując na umowę zlecenie.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Krzysztof RzymskiDoradca Kredytowy KMR

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 411 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 10:36
Praktyka wskazuje, że właściwie wszystkie liczące się banki udzielają kredytów hipotecznych osobom zatrudnionych na podstawie umowy zlecania.
Cytuj
Krzysztof Rzymski
Niezależny Doradca Kredytowy KMR
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 10:39
Patrzą bardziej na ciągłość pewnie i na dochody. CO z tego, że ktos ma uop jeśli jest ona od kilku miesięcy i z niskimi dochodami.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 15:11
Ludzie jednak ciągle się boja tak zaciągać kredyty. Ale to moze tez wynikać z obawy, ze jednak ich stałość zatrudnienia jest mniejsza.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 16:03
Z śmieciówką nigdy nic nie wiadomo. Banki sporo ryzykują, jednak biorą pod uwagę ogólne dochody i tak taki kredytobiorca może sobie pracować na trzech umowach zlecenie i tak sobie dorabiając ma jakieś zyski na konkretnym poziomie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 16:12
Krzysztof Rzymski napisał
Praktyka wskazuje, że właściwie wszystkie liczące się banki udzielają kredytów hipotecznych osobom zatrudnionych na podstawie umowy zlecania.


dokładnie taki dochód również jest przez banki akceptowany, najlepiej jeżeli jest uzyskiwany od min. 12 m-cy
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 18:21
Chyba szczególnie chętnie bank da nam kredyt, jeśli mamy w nim konto osobiste, na które regularnie wpływają środki. Ja sama mam często od banku oferty kredytów, może niezbyt duże, ale tych kilku tysięcy, a odkąd założyłam tam konto nigdy nie wpływało na nie wynagrodzenie, za to wpływy po kilkaset złotych były co miesiąc. I nawet parę razy brałam kredyt, już mam chyba ze 3 na koncie, wszystkie regularnie spłacane. Raz mi się chyba zdarzyło, że nie wpłaciłam raty w terminie, bo zapomniałam o niej i nie miałam tych środków na koncie. Ale żadnych konsekwencji z tego nie było.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 18:46
aleca napisał
Chyba szczególnie chętnie bank da nam kredyt, jeśli mamy w nim konto osobiste, na które regularnie wpływają środki. Ja sama mam często od banku oferty kredytów, może niezbyt duże, ale tych kilku tysięcy, a odkąd założyłam tam konto nigdy nie wpływało na nie wynagrodzenie, za to wpływy po kilkaset złotych były co miesiąc. I nawet parę razy brałam kredyt, już mam chyba ze 3 na koncie, wszystkie regularnie spłacane. Raz mi się chyba zdarzyło, że nie wpłaciłam raty w terminie, bo zapomniałam o niej i nie miałam tych środków na koncie. Ale żadnych konsekwencji z tego nie było.


Konsekwencji nie było ale opóżnienia może być widoczne w BIKU, co póżniej może żutować na kolejny kredyt.
Jesli chodzi o umowę zlecenie czy też o dzieło, można się spotakć teraz z takim faktem, że ci ludzie zarabiają więcej niż taki człowieczek na umowie o pracę.
Wiadomo okres zatrudnienia musi być co najmniej 12 miesięcy jeśli byśmy chcieli myśleć o kredycie hipotecznym, ale gotówkę można już uzyskać nawet jeśli pracujemy już 6 miesięcy.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 6:15
A co w przypadku kiedy ktoś ma duże nieregularne dochody na umowę o dzieło?
Mój znajomy tak ma. Wprawdzie on nie zastanawia się nad kredytem hipotecznym. Pracuje jednak w specyficznym zawodzie i raz na jakiś czas wpływa mu na konto duża suma pieniędzy ( właśnie z umowy o dzieło dla innych osób). Nie chce na razie zakładać firmy bo i tak jest ubezpieczony przy żonie. Z kolei dochody żony na umowę o pracę są bardzo niskie.
Czy w takim przypadku mogliby się starać o kredyt hipoteczny? Czy raczej nie ma szans?
Cytuj
Odpowiedź