• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Partnerskie karty kredytowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 12:21
Posiadacie partnerskie karty kredytowe? Ostatnio jak tankowałem to sie dowiedziałem, ze mozna miec karte kredytowa w pko bp i zbierac punkty na orlenie? To sie oplaca?
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 12:25
Jest to na pewno pewnego rodzaju bonus jednak musisz się dowiedzieć jakie profity obowiązują za punkty.
Aby się nie okazało,że po roku roku regularnego tankowania dostaniesz jedynie małą kawę :)
Sama ostatnio byłam zawiedziona programem lojalnościowym Tesco. Robiłam bardzo duże zakupy ale dostałam kiepskie prezenty.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 12:26
Jak najbardziej się to opłaca. Ja polecam kartę City Handlowy jest pod tym względem najlepsza. Mam już ją wiele lat a nie dość że zbieramy punkty i wymieniamy je na nagrody,mamy zniżki przy tankowaniu paliwa. Do tego mamy duże zniżki w sklepach i tak można jeszcze pisać co taka karta daje. Polecam warto mieć.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Dariusz Kuciel

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 12 razy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 16:08
Ja odszedłem od programów punktowych przygotowywanych przez dane placówki np Orlen->vitaj, Carrefour-> rodzinka. Korzystam z zewnętrznego programu lojalnościowego typu cashback, który zwraca do 5% na konto bankowe bez żadnych ograniczeń. Dzisiaj praktycznie wszystko kupuje przez ten program. W Polsce współpracuje z moim programem ponad 1600 firm takich jak Orlen, BP, Carrefour czy Empik. Dodatkowo moja karta działa w 45 krajach na świecie, wiec jadąc na wakacje tez jej używam:) Polecam w 100%:)
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 16:17
Interesujące. Sama do tej pory jeszcze nie korzystałam z żadnych tego typu kart.Po prostu nie miałam do nich zbytniego zaufania. Ale skoro mówicie,że jednak się to opłaca to może warto byłoby skorzystać ? Ile kosztuje miesięcznie utrzymanie karty City Handlowy?
Cytuj
Dariusz Kuciel

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 12 razy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 16:23
Ile realnie zwraca Tobie karta City z jakim programem jest powiązana?
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 8:37
cashback24_com_pl napisał
Ile realnie zwraca Tobie karta City z jakim programem jest powiązana?

A karta którą Ty proponujesz co zwraca ? Czy możesz tutaj napisać wszystkie realne korzyści jakie możesz z nią otrzymać?
Sama kiedyś korzystałam z programu MoneyBank. Obecnie nie ma go w moim banku ale pamiętam,że jakąś kwota w miesiacu wracała na konto. Niewielka ponieważ 5 czy 10 zł ale zawsze było to coś :)
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 10:33
Karty mają na celu:
namówienie nas do skorzystania z danego banku oraz z danej usługi. Czyli dwa w jednym. Jesteś klientem jednej firmy i korzystasz z usług drugiej.
Sama sie w to nie bawię ponieważ bonusy są zbyt małe. Kiedyś zbierałam punkty PayBack. Po całym roku nie stać było mnie nawet na kubeczek.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 13:55
Oczywiście, ze to chwyt marketingowy. Faktyczne zyski? Nie sadze, aby były możliwe. Ja co prawda z kredytowej nie korzystałam, ale zbierałam jakieś tam punkty i faktycznie, mogłam sobie po jakimś czasie wziąć przysłowiowy długopis z katalogu :)
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

28.2.2015 8:40
Tereza napisał
Interesujące. Sama do tej pory jeszcze nie korzystałam z żadnych tego typu kart.Po prostu nie miałam do nich zbytniego zaufania. Ale skoro mówicie,że jednak się to opłaca to może warto byłoby skorzystać ? Ile kosztuje miesięcznie utrzymanie karty City Handlowy?


Utrzymanie takiej karty nie jest tanie, wszystko zależy jaką kartę masz bo zwyzkła kart Srebna kosztuje ok 8 zł, pózniej jest koszt 24 zł, ale już dokładnie nie pamiętam. Natomiast co się robi aby nie ponosić kosztów za kartę?.
Po miesiącu dzwonisz do banku i mówisz chciałbym zrezygnować jednak z tej karty bo nie będę ponosić kosztów za prowadzenie, zatrzymam kartę i będę z niej korzystać jeśli wy mi zniesiecie opłatę roczną bezterminowo.
I co ja tak zrobiłem i do dzisiaj mam Kartę VIPA i ani grosza za nią nie płacę a powinienem płacić 240 zł jakoś tak.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Odpowiedź