• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka Skarabeusz

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 20:13
Pilnie potrzebuję pożyczki. Trafiłam na SKARABEUSZA to chyba jakiś parabank ale ich oferta nie wygląda źle. Chciałabym się dowiedzieć czy korzystaliście z ich usług. Szukałam już opinii na ich temat i są podzielone. Jedni są za inni przeciw. Nie wiem co mam robić.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 22:58
Osobiście od nich nie pożyczałem, nie słyszałem też żadnych opinii - ani negatywnych, ani pozytywnych. Byłem za to przed chwilą na ich stronie i z tego co widzę, można u nich maksymalnie pożyczyć od 300 zł do 5000 zł. Promocji żadnych nie zauważyłem. Moim zdaniem lepsze oferty są w tych parabankach, gdzie pierwsza pożyczka jest za darmo
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 8:08
Ja uważam, że wszystkie parabanki to oszuści i lepiej nie korzystać z ich usług. O Skarabeuszu kiedyś słyszałem ale to nie były zbyt zachęcające opinie. Najlepiej skontaktuj się z ich przedstawicielem i wypytaj o ofertę. Może jednak cię czymś zaskoczą.
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 12:57
Słyszałem kiedyś o tej firmie. Ja bym na Twoim miejscu nie chciał mieć z nimi nic wspólnego. Lepiej postaraj się o kredyt w banku. Przynajmniej odsetki cię nie zjedzą. Skarabeusz to parabank tak jak Provident czy Bocian. U nich pożyczając 1000 złotych oddasz 2000.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:49
A ja tam polecam firme skarabeusz , udzielają szybkich pożyczek , bardzo chwale sobie ta firmę i ich obsługę. Dostalam pieniadze wtedy kiedy najbardziej ich potrzebowalam. Nie maja wygorowanych wymagan , nie zadaja zaswiadczen. Odsetki tez nie sa bardzo wysokie - biorac pod uwage inne firmy pozyczkowe
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 11:27
Ja też nie narzekam na Skarabeusza. Większość ludzi wrzuca parabanki do jednego worka mówiąc, że mają wysokie odsetki, oszukują itd. Ja mam pożyczkę w Skarabeuszu, spłacam ją sobie powoli i nikt mnie nie dręczy. Przedstawiciel, który do mnie przyjeżdża po raty jest sympatyczny i nie robi problemów gdy chcę przesunąć płatność.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 12:37
Ja jestem anty nastawiona do Skarabeusza, z resztą jak do wszystkich parabanków. Moim zdaniem oni tylko patrzą jak naciągnąć człowieka na pożyczkę z ogromnym oprocentowaniem. Nawet nie patrzą na to czy ktoś ma pracę czy nie. Najważniejsze by podpisali umowę.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:09
Pierwszy raz słyszę o tej firmie. Możecie powiedzieć o nich coś więcej? Mają jakąś stronę internetową? Nie wiedziałam, że w Polsce są jakieś inne firmy udzielające pożyczek niż Provident i Bocian. W sumie oni się najczęściej reklamują... Będę wdzięczna za jakieś info na temat Skarabeusza.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 18:20
Też nigdy nie słyszałam o tym parabanku. Od dawna są na rynku? Mają jakieś ciekawe oferty? Jeśli mają mniejsze odsetki niż większość parabanków to proszę o namiary do nich. Zawaliłam ostatnio swoją szansę na kredyt w banku i szukam innego źródła z którego mogłabym pożyczyć 1000 zł.
Cytuj
ArekKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 20:07
Według mnie te wszystkie parabanki to rosna jak grzyby po deszczu. Jeden sie zamyka a na jego miejsce wchodzą dwa inne i to tego samego właściciela. Jak oszukają trochę osób to nagle znikają i pojawiają sie za chwile pod inną nazwą. Ja tam nie ufam takim instytucją.
Cytuj
Odpowiedź