• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na reklamę...bloga

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 18:18
Jak tak czytam wasze opinie i myślę o swoim pomyślę to dochodzę do wniosku, że wpadłam na coś wyjątkowo niemądrego. Odpuszczę sobie ten kredyt. Założę bloga, zacznę pisać dla siebie a gdy znajdzie się jakieś grono "fanów" moich wypocin wtedy pomyślę o reklamie.
Cytuj
ArekKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 20:05
Wiesz , reklama to jest dobry pomysł. Ale też żeby to dobrze sprzedać musisz miec pomysł na produkt. Jak zrobisz blog taki jak mają tysiące innych osób to nie będziesz się wyróżniać z tłumu i siła rzeczy nie będziesz na tym zarabiać. Musisz mieć to coś.
Cytuj
Belea

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 20:46
powiem Ci tak, pomysł miałaś jak najbardziej dobry, musisz tylko przemyśleć dobrze w jaki klimat chciałabyś poprowadzić swój blog. Wiadomo że swoimi wpisami musiałabyś przyciągnąć czytelników. Znajdź temat który zachęci wiele osób i wtedy pomyśl nad konkretną reklamą.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:58
Pomysł taki troche szalony ale równie dobrze ktoś mógłby Ci powiedzieć żebyś nie brała kredytu na rozkręcenie własnej działalności bo jest to nie opłacalne. A własnie wcale tak nie jest. To był twój pomysł na zarobek, jakiś sposób na życie. Tylko wybrałaś sobie trudną dziedzinę po prostu.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 6:52
Twój pomysł naprawdę nie był zły. Sama w życiu bym na coś takiego nie wpadła. Myślę, że gdy blog znacznie się rozwinie wtedy kredyt na reklamę może okazać się strzałem w dziesiątkę. Na początek może sama reklamuj swojego bloga na rożnych forach. Zobaczysz czy to coś w ogóle da.
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:59
o to jest dobry pomysł. Spróbuj sama się w jakiś sposób rozreklamować. Zobacz jak robią to inni i wykonaj to sama. A jak zobaczysz że przyprowadza to do Ciebie więcej osób to wtedy możesz zapłacić komuś już za taką konkretna reklamę. Tylko zdecyduj sie na coś co odniesie skutek.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 10:52
tylko jeśli nie zna się na takiej reklamie to sama nic niestety nie zdziała. Może popatrz jak robią to inni. Pochodź po różnych forach albo popytaj innych blogerów jak oni rozgłaszają swoje blogi. Wielu jest raczej otwartych na to aby pomagać sie innym rozwijać.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:02
Wątpię by inni blogerzy zdradzili jej swoje sposoby na przyciągnięcie klientów. Takich rzeczy się nie rozpowiada. Ja bym na Twoim miejscu odwiedzała różne blogi, komentowała i wtedy na pewno zyskasz jakiś czytelników. Możesz też pomyśleć o tej reklamie na forum. Tylko pamiętaj by nie była nachalna
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:53
Ja ostatnio pytałam znajomą jak jej się udało rozkręcić bloga. To powiedziała "ciężką pracą". W sumie miała rację bo wszystkim się wydaje, że ci blogerzy nie muszą nic robić a kasa sama do nich leci. Na rozkręcenie bloga potrzeba wielu lat i porządnych znajomości, które się wyrabia z czasem. Nic z nieba nie spada jakby to powiedziała pewna trenerka:)
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 20:23
Tak reklama na forum czasami się nie sprawdza .Trudno uzyskać jest obserwatorów bloga którzy jak tylko coś nowego napiszesz to zaraz przeglądają twoje wpisy .No i jeszcze musisz mieć coś ciekawego co zainteresuje czytelników .Myślę że sama reklama nie pomoże ,możesz wydać kasę a nic nie zyskasz .
Cytuj
Odpowiedź