• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt samochodowy a marka auta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 9:28
Czy biorąc kredyt samochodowy zastanawiają się Państwo, w którym banku finansowanie danej marki może byc najkorzystniejsze? Okazuje sie, ze wybór banku moze miec wpływ na wysokosc kredyty? Dlaczego? o tym tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

16.1.2015 10:34
O że fiat bank istnieje nie wiedziałem. Ciekawe jaki maja kapital?
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 11:35
Tak ! Ja w zeszłym roku w listopadzie brałam leasing samochodowy w Idea Banku.Właśnie z uwagi na to,ze mieli tam promocję na leasing Opla ( nie wiem czy teraz również jest taka opcja ). Dzięki temu miałam go o wiele taniej niż leasing jaki zaproponowali mi w salonie samochodowym. Tak wiec na pewno warto jest z tego skorzystać jeśli mamy taką możliwość.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.1.2015 12:58
Ja i tak bym szedł tam gdzie maja po prostu najniższe oprocentowanie i koszty.
Cytuj
arrttii

Niezarejestrowani

10.7.2015 7:12
odradzam idea bank i idea leasing proszę omijać szerokim łukien
Cytuj
bartosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2015 8:20
arrttii napisał
odradzam idea bank i idea leasing proszę omijać szerokim łukien


Dlaczego? Coś z nimi nie tak?
Wychodzi na to, że gdybym miał w moim mBanku szukać leasingu to najlepiej by było, gdybym zdecydował się na land rovera. No, nie za bardzo mi się ten wybór podoba, raczej wolę stare, niemieckie marki.
Czy w leasingu ma znaczenie, w którym banku mieliśmy wcześniej konto osobiste lub inne produkty finansowe?
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 9:56
bartosz napisał
arrttii napisał
odradzam idea bank i idea leasing proszę omijać szerokim łukien


Dlaczego? Coś z nimi nie tak?
Wychodzi na to, że gdybym miał w moim mBanku szukać leasingu to najlepiej by było, gdybym zdecydował się na land rovera. No, nie za bardzo mi się ten wybór podoba, raczej wolę stare, niemieckie marki.
Czy w leasingu ma znaczenie, w którym banku mieliśmy wcześniej konto osobiste lub inne produkty finansowe?
Pewnie jakieś tam ma, ale na pewno nie jest to informacja kluczowa dla banku. Zawsze lepszą ofertę dostaniesz tam gdzie już miałeś jakąś historię. A co do Idea leasing to w necie dużo jest nieprzychylnych opinii.
Cytuj
Sema Catalova

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2017 20:30
Kredyt w leasingu to jest najlepsza forma kredytu samochodowego. Przynajmniej w moim mniemaniu. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że potrzeba jest założenia włąsnej firmy, ale w obecnych czasach to żaden problem.
Mnie się podoba oferta leasingu samochodowego w ToyotaBank. Czy ktoś z was może ma styczność z tym bankiem i może polecić? Nie ukrywam, że kocham japońskie auta, a oferta jest zachęcająca.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Robmo

Niezarejestrowani

8.2.2018 11:26
Dobre pytanie, ja właściwie się zastanawiam nad wzięciem kredytu na auto w Toyota Bank. Mają obecnie wyprzedaże rocznika i dzięki temu korzystną ofertę na tę markę japońskich pojazdów
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Łukasz Łakomy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2018 18:52
Ja kupowałem VW i najlepszą ofertę miał salon w którym kupowałem. Ubezpieczali oczywiście w VW Bank. Z tymże moja sytuacja jest nietypowa bo to był mój pierwszy samochód w Polsce i nie miałem żadnych zniżek. Z tego co pamiętam było to ok 3.2% wartość za pełne ubezpieczenie. To było co najmniej 2 razy taniej niż najlepsza oferta konkurencji.
Cytuj
Opiekun Finansów
www.opiekunfinansow.pl
Niezależny doradca finansowy - Poznań
Odpowiedź