• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pozyczki pozabankowe na kilka lat

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 14:02
Oczywiście to temat kontrowersyjny. Wzbudza niemałe oburzenie. Ale ze względu na rosnącą popularność pożyczek bankowych proponowane sa one na coraz elastyczniejszych warunkach. Zadam, więc Państwu proste pytanie: to dobrze czy źle?
Więcej na ten temat tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 15:00
To juz zupelna glupota, jak zaczna naliczać oprocentowanie to w zyciu sie z tego nie wyjdzie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.11.2014 8:41
To jest cytat, który okresla ten cały produkt: "niemiłym zaskoczeniem może się okazać, że przy kredycie np. 5 letnim, po 3 latach dokonywania regularnych płatności, nie spłaciliśmy jeszcze nawet połowy tej kwoty, którą pożyczyliśmy".


źródło: http://www.comperia.pl/artykuly/o_szybkich_pozyczkach/19756-firmy-pozabankowe-tez-udzielaja-pozyczek-na-kilka-lat.html
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 6:44
W życiu bym nie wziął pożyczki pozabankowej na miesiąc a co dopiero na kilka lat. To da osób lubiących ekstremalne sytuacje. Biorąc pożyczkę w parabanku można mieć pewność, że jak się nie wpłaci raty na czas to odsetki będą ogromne.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 9:15
Warto w tym momencie poinformować tych z Państwa, którzy nie mieli okazji się zapoznać z kampanią: Nie daj się nabrać na „chwilówki”. Sprawdź, zanim podpiszesz!. Jest to kampania społeczna, która ma zwrócić uwagę na ryzyko związane z zawieraniem „szybkich i łatwych pożyczek”. Zapraszam tutaj: http://www.zanim-podpiszesz.pl/.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 13:23
Ilona Maciejuk napisał
Warto w tym momencie poinformować tych z Państwa, którzy nie mieli okazji się zapoznać z kampanią: Nie daj się nabrać na „chwilówki”. Sprawdź, zanim podpiszesz!. Jest to kampania społeczna, która ma zwrócić uwagę na ryzyko związane z zawieraniem „szybkich i łatwych pożyczek”. Zapraszam tutaj: http://www.zanim-podpiszesz.pl/.
Słyszałem reklamę w radio. nawet pani była prezydentowa się włączyła do tej akcji, ale jak ludziom będzie brakowało do 1. to i tak beda z ofert korzystać.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 15:25
No dla mnie też to jest dziwne jak ktoś z taką pożyczką wiąże się na kilka lat. To jest skrajna nieodpowiedzialność! Ja mam problem żeby kredyt wziąć na 10 czy 12 rat w przypadku na przykład zakupu ratalnego, a co dopiero poza bankiem..
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 21:08
Żyjemy w czasach kapitalistycznych i nic w tym dziwnego, że każda firma chce zarabiać. Z uwagi na to, że banki oferując coraz więcej za mniej to podmioty pozabankowe muszą się odnaleźć w tej sytuacji.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.2.2015 15:59
Ja sprawdzałem pożyczki pozabankowe http://www.kalkulator.pl/pozyczki-pozabankowe ale nie wiem na jaką się zdecydować szczególnie ze względu na to, że nie wiem czy miałabym się kierować wybierając taką pożyczkę. Może ktoś mi podpowie?
Cytuj
Zablokowany użytkownik

Niezarejestrowani

4.2.2015 22:48
Witam,

nie bardzo wiem o czym Państwo piszą... przecież pożyczki prywatne (pozabankowe) nie są przeznaczone dla osób, które mogą otrzymać pożyczkę w banku (choć i tacy z nich korzystają, kiedy ważna jest szybkość w wydaniu decyzji, łatwość uzyskania kwoty itd.) - lecz dla osób wykluczonych z możliwości uzyskania kredytów bankowych (zły BIK, brak zdolności kredytowej, zaległości w ZUS/US, itd. itd.).

Pisanie, że to nieodpowiedzialność czy głupota - to pisanie osób, które nigdy nie były w podobnej sytuacji...

pozdrawiam
Orzechowski Dariusz
Cytuj
Odpowiedź