• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Polacy chętnie biorą kredyty gotówkowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:54
Getin Banku przeprowadził badanie, z którego wynika, że ponad połowa Polaków sięga po kredyty gotówkowe. Państwo tez uważają, że wzięcie kredytu często potrafi uratować sytuację? Zapraszam do artykułu
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 12:09
Zdecydowanie tak ! my braliśmy kredyt na urządzenie mieszkania 13 tysięcy i nigdy lepiej się nie czułam - mam pewnosc że go spłacę bo mnie na to stać a ta świadomość ze mam 13 tys na koncie, mam listę zakupow przygotowana i idę do sklepu po wszystko no super uczucie :D ale wiadomo jest jedna zasada, na kredyt musi człowieka stać bo inaczej jest kiepsko !
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 15:01
Oczywiście, ze ludzie biorą kredyty. I to często nie, gdy maja nóż na gardle tylko, a to na święta a to wakacje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.11.2014 11:36
Wanana napisał
Zdecydowanie tak ! my braliśmy kredyt na urządzenie mieszkania 13 tysięcy i nigdy lepiej się nie czułam - mam pewnosc że go spłacę bo mnie na to stać a ta świadomość ze mam 13 tys na koncie, mam listę zakupow przygotowana i idę do sklepu po wszystko no super uczucie :D ale wiadomo jest jedna zasada, na kredyt musi człowieka stać bo inaczej jest kiepsko !
Gorzej, ze zwykle biorą te osoby, które sobie na kredycik nie moga pozwolic.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 12:07
powinniscie kiedys zrobic badanie na temat pobierania kredytow chwilowe itd i zbadac kto to bierze, w jakim wieku sa osoby, jakie maja wykształcenie i zarobki. ciekawe co by wyszło..
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 14:44
Znalazłem wyniki badania Instytutu PBS „Firmy udzielające mikropożyczek - wizerunek i satysfakcja z usług”, badanie jest z 2012 r. okazało się, że szybkie pożyczki zaciągają najczęściej ludzie w wieku 50-59 lat ze średnim lub zawodowym wykształceniem.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 10:43
kacper napisał
Znalazłem wyniki badania Instytutu PBS „Firmy udzielające mikropożyczek - wizerunek i satysfakcja z usług”, badanie jest z 2012 r. okazało się, że szybkie pożyczki zaciągają najczęściej ludzie w wieku 50-59 lat ze średnim lub zawodowym wykształceniem.
Nie jest to chyba dla nikogo zaskoczeniem. Chociaz myslalem, ze moga byc to trochę młodsi ludzie. Głównym powodem korzystania z takich produktów jest po prostu brak edukacji i nieświadomość ludzi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 12:39
jozek napisał
kacper napisał
Znalazłem wyniki badania Instytutu PBS „Firmy udzielające mikropożyczek - wizerunek i satysfakcja z usług”, badanie jest z 2012 r. okazało się, że szybkie pożyczki zaciągają najczęściej ludzie w wieku 50-59 lat ze średnim lub zawodowym wykształceniem.
Nie jest to chyba dla nikogo zaskoczeniem. Chociaz myslalem, ze moga byc to trochę młodsi ludzie. Głównym powodem korzystania z takich produktów jest po prostu brak edukacji i nieświadomość ludzi.
A moze wlasnie zwyczajnie trudna sytuacja. Nie zawsze chodzi o to, ze czlowiek jest glupi i bierze taka pozyczke. Czasami nie ma innego wyboru.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:01
W sytuacjach bez wyjścia kredyt rzeczywiście może pomóc ale trzeba go bardzo dobrze przemyśleć. Ja wolę oszczędzać niż brać kredyty ale wiadomo... w życiu zdarzają się takie sytuacje, że odłożone pieniądze mogą nie wystarczyć.
Wypowiedź została zmieniona przez: darecki 24.11.2014 7:01
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 13:55
Nie zawsze jestesmy przymuszeni, zasami albo nam wcisnął albo na jakis kaprys przeznaczymy. Ja ostatnio mialem niezla sytuacje, dzwoni do mnie paniz jednego banku i proponuje mi kredyt, mowie ze nie potrzebuje to ta mi zaczyna wciskac, ze na pewno potrzebuje, ze każdy potrzebuje. Ja rozumiem,ze im za to paca, ale robi sie z tego niezła paranoja.
Cytuj
Odpowiedź