• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Chwilówka od Banku SMART

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:43
Czy takie oferty budzą Państwa zaufanie? Banki powinny proponować takie produkty? tutaj
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:33
No nie wiem..chwilówki do tej pory kojarzyły mi się z chwilówkami i z parabankami a nie z normalnymi bankami. Jedno jest pewne, może będzie to bezpieczniejsze niż te oferty poza bankowe.
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:22
Mimo wszystko bym sie na to nie decydowała. Niby jest to bank i wzbudza zaufanie ale chwilówka to chwilówka. I jakoś wole się w takie coś nie pakować.
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:27
Na pewno wzbudzają większe zaufanie niż parabanki, no i zasady są jasne 20 zł za każde 100 zł, pewnie są to produkty bardziej dla ludzi niż oferty parabanków, banki są jednak kontrolowanymi instytucjami i wydaje mi się, że można im zaufać.
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:06
Ja jestem przeciwna wszelkim chwilówkom, to są chyba najdroższe produkty jakie tylko mogłyby być, a powinny być tańsze, bo w końcu są tylko na chwilę... Zastanawiam się tylko... bo chwilówki zawsze kojarzyly się z dostępnymi dla mających złą historię w BIK i s tego też powodu były na wysoki procent, a tu płaci się dość sporo ale BIK jest sprawdzany, więc za co płacimy więcej?
Cytuj
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:28
Ta chwilówka wcale nie taka droga, niektóre parabanki życzą sobie o wiele więcej i to chyba liczone procentowo, więc zazwyczaj wychodzi o wiele więcej niż 20 zł za 100 pożyczone. Takie chwilówki są dobre, człowiek nie jest na długo związany kredytem.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 14:40
kitiKejt napisał
Ja jestem przeciwna wszelkim chwilówkom, to są chyba najdroższe produkty jakie tylko mogłyby być, a powinny być tańsze, bo w końcu są tylko na chwilę... Zastanawiam się tylko... bo chwilówki zawsze kojarzyly się z dostępnymi dla mających złą historię w BIK i s tego też powodu były na wysoki procent, a tu płaci się dość sporo ale BIK jest sprawdzany, więc za co płacimy więcej?
Zalet jest kilka. Szybka decyzja, przejrzyste zasady, możliwość wnioskowania drogą elektroniczną. Pamiętajmy także, że pożyczane są niewielkie kwoty, maks. 1200 zł.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź