• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

komornik a pożyczka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 12:20
Mieliśmy kłopoty finansowe, zajęcie komornicze. Co prawda było to dawno, ale rejestry pamiętają. Co w takiej sytuacji?
[url href=http://www.comperia.pl/artykuly/o_szybkich_pozyczkach/19146-czy-komornik-przekresla-szanse-na-pozyczke.html]
Zapraszamy do artykułu[/url]
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

30.10.2014 12:26
Tzn. ze jeśli byl komornik to już tylko pożyczka poza bankowa. Wiem, ze trzeba trochę odczekać, ale chyba raczej nie jest sie skreślonym z automatu...
Cytuj
Natalia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 13:31
Bodajże po 3 latach od uregulowania zadłużenia historia w BIK się czyści, ale czasem gotówka potrzebna jest wcześniej, jeśli chodzi o pożyczki w parabankach to w przypadku osób zadłużonych to jest chyba najgorsza z możliwości, tylko w większe kłopoty można wpaść.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:39
Z tego co ja słyszałam, to taka historia jest czyszczona po jakiś 5 latach ale też nie jestem do końca pewna. Mnie to zastanawia jak można doprowadzic do sytuacji w której nachodzi nas komornik
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:53
To już chyba zalezy od nas czy doprowadzimy do takiego stanu. Ja właśnie przez akie sytuacja staram sie unikać wszelakich kredytów czy pożyczek.Wole nie mieć do czynienia z komornikiem
Cytuj
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:06
Według mnie lepiej nie doprowadzać do takiej sytuacji wtedy nie będziemy musieli martwić się o to czy rejestry wiedzą o tym że mieliśmy do czynienia z komornikiem
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:17
Gość napisał
Tzn. ze jeśli byl komornik to już tylko pożyczka poza bankowa. Wiem, ze trzeba trochę odczekać, ale chyba raczej nie jest sie skreślonym z automatu...


Nie no z automatu nikt nie jest skreślony to by było bez sensu bo każdemu może się powinąć przecież noga. Trzeba odczekać określony czas i wtedy znów można sie starać o kredyt.
Cytuj
koronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 9:42
szaman napisał
Gość napisał
Tzn. ze jeśli byl komornik to już tylko pożyczka poza bankowa. Wiem, ze trzeba trochę odczekać, ale chyba raczej nie jest sie skreślonym z automatu...


Nie no z automatu nikt nie jest skreślony to by było bez sensu bo każdemu może się powinąć przecież noga. Trzeba odczekać określony czas i wtedy znów można sie starać o kredyt.

Trzeba poczekac nawet 5 lat, bo tyle informacje sa przechowywane. A do tego nowelizacja ustawy Prawo bankowe umożliwiła przetwarzanie danych dotyczących kredytów przez okres 12 lat od dnia spłaty zobowiązania dla celów statystycznych. Na szczęście już te dane nie maja wpływu na nasze finanse.
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 12:36
GrochaGocha napisał
Z tego co ja słyszałam, to taka historia jest czyszczona po jakiś 5 latach ale też nie jestem do końca pewna. Mnie to zastanawia jak można doprowadzic do sytuacji w której nachodzi nas komornik
Czasem życie tak się toczy, że nie da się spłacać kredytu, utrata pracy np. tego się nie przewidzi, ale trzeba szybko dzialac i komunikować sie z bankiem, a nie czekać "może o mnie zapomną".
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

23.12.2014 10:03
Mają Państwo problemy ze spłatą? Podpowiadamy co robić, gdy do drzwi zapuka komornik. Tutaj.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź