• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt przez telefon

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 15:17
Usługi mobilne sa już tak popularne, że przez urządzenie mobilne możemy zaciągnąć nawet kredyt. Co Państwo sadzą o takim rozwiązaniu? Jest ono na pewno niezwykle wygodne, ale czy bezpieczne? artykuł tutaj
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

25.10.2014 15:48
I tak kredyt można wziąć zwykle w swoim banku, w którym ma się konto, wiec nie widze w tym niebezpieczeństwa. A jest to na pewno szybkie i wygodne. No i doradca nie zdarzy nam zaproponować czegoś czego zupełnie nie potrzebujemy.
Cytuj
gosia-1989

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 23:50
faktycznie, to, że nie jesteśmy narażeni na wciskanie innych produktów jest jak najbardziej plusem ale przy częstotliwości szukania przeze mnie telefonu chyba bym za każdym razem miała stan przedzawałowy, a zostawianie telefonu gdzie popadnie i zapominanie gdzie weszło mi w krew i niestety jest już chyba nieuleczalne.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 8:28
gosia-1989 napisał
faktycznie, to, że nie jesteśmy narażeni na wciskanie innych produktów jest jak najbardziej plusem ale przy częstotliwości szukania przeze mnie telefonu chyba bym za każdym razem miała stan przedzawałowy, a zostawianie telefonu gdzie popadnie i zapominanie gdzie weszło mi w krew i niestety jest już chyba nieuleczalne.
Pamiętajmy, ze jest wiele zabezpieczeń, haseł, kodów, które mają zapewnić bezpieczeństwo. Prawda jest, że przez naszą nieuwagę możemy narazić się na kradzież, jeśli ktoś skorzysta z naszego telefonu. Jednak taki kredyt zwykle nie jest przyznawany od ręki, ma miejsce weryfikacja i złodziej musiałby byc bardzo dobrze przygotowany, aby móc nas w ten sposób pozbawić środków.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:07
Mi tez kredyty przez telefon nie wydaja sie byc zbyt wiarygodne, kojarzą mi się z tymi wszystkimi smiesznymi chwilowkami, kore mozna dostac nawet przez smsa. Dla bezpieczeństwa wolałabym sie pofatygować do banku.
Cytuj
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 0:35
A co w tym niebezpiecznego? Przecież są to kredyty od banku i wchodzą od razu na nasze konto, nie wydaje mi sie zeby to mialoby być niebezpieczne...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.11.2014 14:08
unforgettable napisał
A co w tym niebezpiecznego? Przecież są to kredyty od banku i wchodzą od razu na nasze konto, nie wydaje mi sie zeby to mialoby być niebezpieczne...
A jeśli np. ktoś podszyje sie od doradce i wyciągnie od nas dane? Chociaż to, ze bierzemy kredyt w swoim banku wydaje sie byc niezłym zabezpieczeniem. Nie jestem przekonany co do tych produktów, ale na pewno jest to duza wygoda.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:25
Ilona Maciejuk napisał
gosia-1989 napisał
faktycznie, to, że nie jesteśmy narażeni na wciskanie innych produktów jest jak najbardziej plusem ale przy częstotliwości szukania przeze mnie telefonu chyba bym za każdym razem miała stan przedzawałowy, a zostawianie telefonu gdzie popadnie i zapominanie gdzie weszło mi w krew i niestety jest już chyba nieuleczalne.
Pamiętajmy, ze jest wiele zabezpieczeń, haseł, kodów, które mają zapewnić bezpieczeństwo. Prawda jest, że przez naszą nieuwagę możemy narazić się na kradzież, jeśli ktoś skorzysta z naszego telefonu. Jednak taki kredyt zwykle nie jest przyznawany od ręki, ma miejsce weryfikacja i złodziej musiałby byc bardzo dobrze przygotowany, aby móc nas w ten sposób pozbawić środków.


No to przynajmniej tyle, choć sądzę że jeżeli będzie bardzo chciał to bez żadnego problemu weryfikację przejdzie. Dla chcącego nie ma nic trudnego. Ale fajnie że technika idzie do przodu.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 22:46
Jest to bardzo atrakcyjne z punktu widzenia klienta w potrzebie. Niestety sprawa ma dwie strony medalu. Druga to ta, że mając tak łatwy dostęp do tych dodatkowych pieniędzy można szybko się zapożyczyć na nieciekawe kwoty.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 14:26
moneymaker napisał
Jest to bardzo atrakcyjne z punktu widzenia klienta w potrzebie. Niestety sprawa ma dwie strony medalu. Druga to ta, że mając tak łatwy dostęp do tych dodatkowych pieniędzy można szybko się zapożyczyć na nieciekawe kwoty.
Jeżeli będzie to kredyt/pożyczka bankowa nasza zdolność będzie obliczana. Sprawdzony zostanie BIK. Nie ma więc obaw, ze wpadniemy w spirale zadłużeń, na pewno nie większa niż możliwe byłoby to biorąc kredyt stacjonarnie - w oddziale.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź