• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt gotowkowy dla stałych klientów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.10.2014 15:32
Niespodziewane wydatki? Konieczność wzięcia kredytu? Zapraszm Państwa do zapoznania sie z naszym rankingiem kredytów gotówkowych. Zwyciężył Eurobank z oprocentowaniem 8,06%.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 8:48
Jeżeli faktycznie prowizja jest tak niska 1,60%, to atrakcyjna oferta, zwłaszcza ze teraz prowizje wciąż sa podnoszone, bo oprocentowania spadają.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.10.2014 14:12
No 12 proc. to juz jest zdzierstwo, na prawdę. I to się nazywa mini ratka. Nie chce nawet myśleć jaka byłaby maxi.
Cytuj
vooYo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 19:53
A weź też jeszcze pod uwagę fakt, że to jest top5 i wyobraź sobie jakie oprocentowanie musi być na dajmy na to 15 miejscu, już w ogóle hardkor, ale kredyty nie mogą być dawane za darmo no i banki muszą na czymś zarabiać.
Cytuj
Lose yourself in the music.
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 14:44
Jest ogromna roznica, dlatego trzeba poszukiwac dobrych ofert. A podobno teraz bedzie oprocentowanie gotowek wzrastalo ze wzgledu na wysokie prowizje, bo wibor spada.
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 16:53
Onie teraz patrzą jak jeszcze na nas zarobić i gdzie dorzucic jakieś opłaty żebyśmy my za to płacili niewyobrażalne kwoty.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 11:42
Italiano napisał
Onie teraz patrzą jak jeszcze na nas zarobić i gdzie dorzucic jakieś opłaty żebyśmy my za to płacili niewyobrażalne kwoty.

Tak, jak choćby niedawna oferta Meritum Banku: Pożyczka 0%. Niestety po dokładnym sprawdzeniu tej oferty okazuje się, że co prawda jest oprocentowana te 0% jednak prowizja wynosi 20%, ubezpieczenie dodatkowe % i tak jeszcze kilka składników. Gdzie okazywało się, że pożyczka jest droższa niż oprocentowane pożyczki w innych bankach.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 15:13
Ten eurobank często się pojawia w tych rankingach a ja jakoś mam kiepskie doświadczenie z nim. Wszystko tylko tak dobrze wygląda w porównywarkach a jak przychodzi co do czego to rzeczywistość jest całkiem inne.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:40
Też to zauważyłam, teraz chyba to jeden z popularniejszych banków chociaż w telewizji nie widziałam ich ostatnio zbyt ciezko chyba że nie zapamiętałam.
Cytuj
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 18:14
Wg mnie akurat porównywarki rzetelnie pokazują najkorzystniejsze oferty, a to że kredyt w rzeczywistości fajnie nie wygląda... a który wygląda, wiadomo że za niego trzeba zapłacić i nie dostanie się nic za darmo.
Cytuj
Odpowiedź