• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta płatnicza z czytnikiem linii papilarnych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.10.2014 15:14
Słyszeli Państwo, że już od początku przyszłego roku możliwe będzie korzystanie z takich rozwiązań jak karta płatnicza z czytnikiem linii papilarnych. Ma to przede wszystkim poprawić bezpieczeństwo transakcji. Co Państwo na to? informacja tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 8:54
Jezlei ma to wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa to jestem jak najbardziej za. Wydaje sie to sensowne rozwiązanie. Przykładamy palec i karta jest autoryzowana, do tej pory trochę sie obawiałem z transakcji zbliżeniowych. teraz juz mniej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.10.2014 14:06
Niezłe rozwiązanie. Dobrze, ze technika może służyć także naszemu bezpieczeństwu, a nie tylko temu żeby były coraz bardziej kolorowe gadżety.
Cytuj
Sonja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 0:11
Taka autoryzacja to świetna rzecz, tylko zastanawiam się czy moduł będzie na tyle niezawodny by z czasem wciąż prawidłowo czytać linie, ale jak to mówią okaże się w praniu. Być może chcą to wprowadzić za kilka miesięcy własnie ze względu na testy...?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 8:22
Obecnie ten rodzaj karty testowany jest w Norwegii wśród klientów banku Sparebanken DIN. Klienci Getin Bank skorzystają już w pierwszej połowie przyszłego roku.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:17
Przetestują sami klienci, a potem podejma decyzje czy chca korzystać, czy jest to wygodne. Ja sie zastanawiam, czy czytnik będzie skuteczny w 100 proc. sytuacji. Ale pewnie nawet jesli z jakiegoś powodu nie zadziała to zawsze można pin wstukać chyba.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 14:48
To jest dobre, nowoczesne rozwiązanie. Ale znowu nie jest to jakaś rewolucja, przecież od kilku lat funkcjonują w Polsce bankomaty z technologią biometryczną.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.10.2014 10:19
Mimo wszystko myślę, ze to w wielu sytuacjach może nie zadziałać i trzeba będzie używać pinu. Pamiętam jak wszechobecna byla reklama karty z wyświetlaczem, owszem getin nazbierał nagród za innowacje, ale ten gadżet nie okazał sie obiektem pożądania ludzi. Prawdopodobnie i tak bedzie w tym przypadku.
Cytuj
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:07
To bardzo fajny pomysł, jakieś zabezpieczenie przed kradzieżą. Szkoda ze ja teraz postanowiłem wymienic karte. Mogłem poczekać do kolejnego roku i dopiero wtedy zdecydować sie na wymine.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:16
Jeremii napisał
To bardzo fajny pomysł, jakieś zabezpieczenie przed kradzieżą. Szkoda ze ja teraz postanowiłem wymienic karte. Mogłem poczekać do kolejnego roku i dopiero wtedy zdecydować sie na wymine.


Zapewne bank CI to zaproponuje gdy przyjdzie co do czego. Dla mnie to fajne rozwiązanie, jestem tylko ciekawy czy te czytniki będą do porządku zrobione czy będzie to jakiś badziew, wiadomo, że niektóre instytucje idą po najmniejszej linii oporu
Cytuj
Odpowiedź