• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

hakerzy w PKO BP

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 13:46
Słyszeliście o mailach, które dostaje się od hakerów podszytych za pracowników PKO BP? Spotkaliście sie z czymś podobnym? Trochę to przerażające. Jak sobie z tym radzić?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.10.2014 15:15
Slyszalem, oczywiscie. Mam konto w wPKO i np. dostalem informacje, ze teraz osoby korzystające ze zdrapek beda w celu zabezpieczenia proszeni o losowo wybrane kody ze zdrapek. Zawsze to jakieś zabezpieczenie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.10.2014 10:56
tez dostałem takiego maila, ale nie wiem czy to wystarczajace zabezpieczanie. Chociaż oni podobno wyłudzają wlasnie dane i kod ze zdrapki... Ciekawe czemu ataki sa zwykle w pko bp.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2014 11:30
Ja mam w mBanku konto i tez dostaje jakieś powiadomienia odnośnie bezpieczeństwa. Swoja droga PKO BP to chyba jedyny juz bank na rynku, który ma te karty zdrapki. Widza, ze to niebezpieczne, ale nie zniosą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.10.2014 15:08
No te karty zdrpaki to juz na prawde porazka. Dlaczego tego od gornie nie wycofaja, nie zastapia smsami? Takie to trudne do zrobienia?
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 8:57
Moze większe koszty dla banku. Albo tez ludzie sa przyzwyczajeni. Mam wrażenie ze target tego banku to raczej starsi ludzie, którzy nie lubią zmian.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.10.2014 14:13
Przecież klienci maja możliwość wymiany narzędzia autoryzacji. to wynika wyłącznie z lenistwa klientów.
Cytuj
tysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 0:58
Ja o tym słyszałam, znaczy dostałam maila z ostrzeżeniem z mojego banku że była taka sytuacja. Na szczęście bezpośrednio się z nią nie spotkałam.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 8:44
Gość napisał
Przecież klienci maja możliwość wymiany narzędzia autoryzacji. to wynika wyłącznie z lenistwa klientów.
Korzystając z usług bankowości elektronicznej w PKO BP klienci mogą wybrać dowolne narzędzie do autoryzacji operacji. Mogą zdecydować się na: kartę kodów jednorazowych, token, kody SMS.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 8:35
Ja mam w peako sa kody przesyłane smsami i jest okej. jak potrzebuje dostaje w kilka chwil, myślę ze to dużo bezpieczniejsze niż zdrapki.
Cytuj
Odpowiedź