• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta Kredytowa dla bonusów?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 17:47
Chyba tak, teraz coraz wiecej banków wprowadza taką ofertę bo chcą przyciągnąć do siebie klientów. ja sie wstrzymam jeszcze trochę bo jak bank będą chciały powalczyć o klienta to postarają się o rożne oferty teraz to wszystko dopiero sie zaczyna wiec oferty są trochę słabe, później moze być zdecydowanie dużo lepiej.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:23
Zgadzam się. Lepiej poczekać i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie. Chociaż u Nas może być różnie, bo ludzie jakoś nie specjalnie starają się o karty kredytowe, wolą brać pożyczki i kredyty. Dlatego banki teraz prześcigają się w ofertach kredytowych i możliwościach kont online. Nie tracę jednak nadziei, że za jakiś czas skupią swoją uwagę na kartach kredytowych.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:07
Mnie się wydaje że ta moda na karty kredytowe zaczyna do ans przychodzić i dlatego teraz co chwile pojawiają sie co raz to ciekawsze oferty. Z biegiem czasu stanie sie to jeszcze bardziej popularne i wtedy bedzie sie opłacało wziąć taka karte z dodatkowymi rabatami czy zniżkami.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:29
W Polsce rzeczywiście inaczej to wygląda z kartami kredytowymi w USA na przykład każdy nastolatek ma w portfelu taką kartę. U nas gdy ktoś taką ma jest od razu postrzegany jako ten, który albo ma za dużo pieniędzy i nie wie co z nimi zrobić albo nie potrafi rozporządzać pieniądzem albo jeszcze coś innego.
Ja sama karty nie posiadam i póki co nie zamierzam jej zakładać. Wolę wydawać to co mam:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.8.2014 13:55
askomola napisał
W Polsce rzeczywiście inaczej to wygląda z kartami kredytowymi w USA na przykład każdy nastolatek ma w portfelu taką kartę. U nas gdy ktoś taką ma jest od razu postrzegany jako ten, który albo ma za dużo pieniędzy i nie wie co z nimi zrobić albo nie potrafi rozporządzać pieniądzem albo jeszcze coś innego.
Ja sama karty nie posiadam i póki co nie zamierzam jej zakładać. Wolę wydawać to co mam:)
karty sa okej, ale dla rozsadnych ludzi, ktorzy je splacaja, a nie dla takich co zaciagaja kredyty a potem nie maja jak splacic, generalnie banki powinny jeszcze bardziej szczegolowo badac zdolnosc moim zdaniem.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 9:58
Gość napisał
askomola napisał
W Polsce rzeczywiście inaczej to wygląda z kartami kredytowymi w USA na przykład każdy nastolatek ma w portfelu taką kartę. U nas gdy ktoś taką ma jest od razu postrzegany jako ten, który albo ma za dużo pieniędzy i nie wie co z nimi zrobić albo nie potrafi rozporządzać pieniądzem albo jeszcze coś innego.
Ja sama karty nie posiadam i póki co nie zamierzam jej zakładać. Wolę wydawać to co mam:)
karty sa okej, ale dla rozsadnych ludzi, ktorzy je splacaja, a nie dla takich co zaciagaja kredyty a potem nie maja jak splacic, generalnie banki powinny jeszcze bardziej szczegolowo badac zdolnosc moim zdaniem.
Rozsadnych, ie rozsadnych. Czasami zwyczajnie zdarzy sie zaszaleć i wtedy robią sie trochę problemy.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:38
Może lepszym rozwiązaniem dla ciebie byłby kredyt odnawialny? niż karta kredytowa?
Ja jakoś do kredytówki nie jestem przekonana. Sama na pewno bym jej nie założyła no bo nie wiem czy umiałabym się kontrolować z wydatkami.
Cytuj
Odpowiedź