• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zmieniła się wysokość rat kredytów hipotecznych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:26
Nasi eksperci postanowili sprawdzić jak w okresie od stycznia 2012 roku do dziś zmieniała się wysokość rat kredytów hipotecznych. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z artykułem, wyniki mogą Państwa zaskoczyć :).
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:10
tak duży spadek oprocentowania o prawie połowę to super wynik ! ciekawa jeste mtylko ile osob brało we frankach a ile w euro :)
Cytuj
vooYo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 19:59
Czytałem gdzieś, że teraz kredyty w złotówkach są bardzo tanie patrząc na przestrzeni lat, ale czytałem też, że chcąc się ubiegać o kredyt w obcej walucie trzeba zarabiać po kilkanaście tys. zł miesięcznie i też jest tylko kilka banków które dają taką możliwość.
Cytuj
Lose yourself in the music.
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 8:47
Sprostujmy, obecnie nie ma możliwości otrzymania kredytu hipotecznego w obcej walucie. Kredyt otrzymać można w walucie w jakiej zarabiamy. Zasady te obowiązują od lipca br.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 8:32
Tomasz Słupczynski napisał
Sprostujmy, obecnie nie ma możliwości otrzymania kredytu hipotecznego w obcej walucie. Kredyt otrzymać można w walucie w jakiej zarabiamy. Zasady te obowiązują od lipca br.
Przynajmniej nie będzie problemów jak z "frankowcami". te zmiany w bankowości, ze konieczny wkład własny i ze kredyt tylko w swojej walucie sa na prawdę dobre.
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 16:55
z tego co ja wiem to kredyty w obcej walucie są teraz całkowicie nie opłacalne, dużo lepiej jak weźmiemy kredyt w naszych złotówkach bo wychodzi w tedy dużo taniej.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 9:57
Italiano napisał
z tego co ja wiem to kredyty w obcej walucie są teraz całkowicie nie opłacalne, dużo lepiej jak weźmiemy kredyt w naszych złotówkach bo wychodzi w tedy dużo taniej.
W momencie kiedy inna waluta, doskonałym przykładem na to jest frank, sie umacnia nasze raty wzrastają. Zależność jest niezwykle prosta. Kredyt w swojej walucie to po prostu mniejsze ryzyko.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 10:36
Tomasz Słupczynski napisał
Italiano napisał
z tego co ja wiem to kredyty w obcej walucie są teraz całkowicie nie opłacalne, dużo lepiej jak weźmiemy kredyt w naszych złotówkach bo wychodzi w tedy dużo taniej.
W momencie kiedy inna waluta, doskonałym przykładem na to jest frank, sie umacnia nasze raty wzrastają. Zależność jest niezwykle prosta. Kredyt w swojej walucie to po prostu mniejsze ryzyko.

Więc co dyktuje ludźmi biorącymi kredyt w obcej walucie? Doradcy finansowi w placówkach doradzają takie rozwiązania aby brać kredyt w obcej walucie? Bo nie wydaje mi się, że nasi rodacy mają taką skłonność do ryzyka.
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 19:21
Ja bym nie mogla wziąć kredytu w obcej walucie, po pirwsze zarabiam nasze polskie zlocisze, a po drugie nie rozumiem tej procedury, kiedy jest korzyść z kredytu w tej walucie a kiedy na niej tracimy. Już ilka razy starałam się zrozumieć i nic mi z tego nie wychodzi.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:02
A ja nawet jak by była możliwość skorzystania z tego by wziąć kredyt hipoteczny w opcje walucie to i tak bym nie zaryzykowała. Dla mnie to zbyt wysokie koszta.
Cytuj
Odpowiedź