• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczkolandia - warto ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:54
Ostatnio na forum ktoś pisał o pożyczkolandi? Jak myślicie czy warto? Z tego co doczytałam są to pożyczki społecznościowe. Chwalą się, że ich mocną stroną jest dbałość o bezpieczeństwo klientów i dlatego wprowadzili program ochrony kapitału. Czekam na opinie :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.9.2014 14:04
co z tego ze sie chwala jak ciagle to jest parabank? nie warto sie w to pchac jak masz wybor to bierz od znajomych pozyczki a nie tutaj
Cytuj
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 11:30
sprawdzałem opinie ale oprócz kadzenia to żadnych konkretów, pozyczkolandia - portal godny polecenia - jakies puste frazesy zero konkretów. nie wiem czy warto się w to pchać. jak myslicie?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.9.2014 19:23
jeśli chodzi o pozyczkolandia to korzystałem i mam bardzo dobrą opinię o nich, przede wszystkim obsługa jest zorientowana gdy o coś pytam a to ważne i rzeczywiście mają Ochrone Kapitału, jako jedyni prawdopodobnie,.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 17:05
no ta ochrona kapitału dość ciekawie wygląda, jeśli by się okazało ze mam wiecej kasy to można zainwestować - jak tylko wyglada to w przypadku gdy koles nie spłaca kasy ?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.9.2014 14:19
https://pozyczkolandia.pl/gwarancja_ochrony_kapitalu.html tu znalazłem informacje odnośnie gwarancji ochrony kapitału- brzmi ciekawie bo tak na prawdę nic nie ryzykujemy ;)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 17:14
rzeczywiście widzę że propozycja warta rozważenia szczególnie przez tą Gwarancję, czy ktoś inwestuje na tym portalu.?
Cytuj
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 19:25
Szybciej jest chyba dostać chwilówkę np. na x , mniej roboty i zachodu i większa pewność i szybkość otrzymania.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 17:37
no tak chwilówkę łatwo wziąć ale z bardzo wysokimi kosztami, tu na pożyczkolandia to Ty sam decydujesz jakie one bedą takze polecam Ci- sprawdź.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 8:49
a tam, reklamujecie, a tak na prawdę to w każdej takiej firmie pożyczkowej są wysokie opłaty. I jakby ich nie nazywać, będą pochłaniały ogromne koszty.
Cytuj
Odpowiedź