• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Obliczanie zdolności kredytowej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:04
Czy jest jakiś uniwersalny sposób na obliczanie zdolności kredytowej? Ostatnio znajomy mi o czymś takim wspominał ale zastanawiam się czy tego nie wymyślił, bo przecież chyba każdy bank ma jakieś inne zasady?
Mimo wszystko wiecie jak można i czy w ogóle można to jakoś obliczyć?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:30
Każdy bank ma swój sposób wyliczania zdolności kredytowej i w każdym banku zdolność będzie inna. Jednocześnie nie ma w internecie wiarygodnych kalkulatorów, które zdolność by określiły.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:39
Wstępnie oczywiście można skorzystać z kalkulatorów, narzędzi które znaleźć możemy w internecie, otrzymamy wartość przybliżoną, jednak starając się o kredyt najlepiej udać się do banku i tam doradca obliczy nam faktyczna zdolność kredytową w oparciu o konkretną ofertę.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:11
Ja tak liczylam i w sumie wyszlo mi podobnie ajk potemw banku, moze nie co do zlotowki, ale w przyblizeniu, zreszta ludzie korzystaja z takich narzedzi zeby wiedziec czy w ogole jest po co fatygowac sie do banku.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:45
Właśnie, wolałbym uniknąć sytuacji w której idę do banku, a tam okazuje się, że moja sytuacja finansowa jest na tyle beznadziejna, że dostaje odmowną decyzję kredytową. Możliwość wiarygodnego wyliczenia swojej zdolności kredytowej jest bardzo przydatna dla tych, którzy chcieliby wiedzieć czy jest w ogóle sens iść do banku.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 16:10
ja jak brałam kredyt to w sumie nie sprawdzałam w necie wcześniej czy mi sie pokryje z tym co będzie w banku, ale ubawiłam sie bo pani pytając o moje zarobki i patrzac na konto zapytała czy to z ostatnich 5 miesięcy, a ja powiedziałm że nie to moja miesieczna wypłata hhihi :D
Cytuj
be free like a child
Odpowiedź