• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka OKEY

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 9:19
Ciągle dostaję upierdliwie wiadomości na e-mail o pożyczce zapewne z parabanku nazywa się OKEY czy Wy też ciągle dostajecie od tej firmy wiadomości? Czy wiecie jak się ich pozbyć?
A może ktoś korzystał z usług tej firmy?
Cytuj
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 13:08
Znajdź w google po hasłem "okeypozyczka" opinii o tej firmie - nie są przychylne.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:26
HotChwilowka napisał
Znajdź w google po hasłem "okeypozyczka" opinii o tej firmie - nie są przychylne.


Już szukałem ale właśnie chciałem poznać opinie ludzi którzy być może już z jej usług korzystali. W końcu jak tak nachalnie się reklamują to być może ktoś już korzystał.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 11:09
Zawsze doradzamy tańsze i bezpieczniejsze kredyty w bankach, ale jak ktoś potrzebuje szybko pożyczki to firmy pożyczkowe jakąś tam rolę też spełniają. Pierwsza pożyczka w Okey może być darmowa lub przy niewielkich opłatach, kolejne to już bardzo wysokie koszty, rzędu kilku złotych dziennie.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:00
moneymaker napisał
HotChwilowka napisał
Znajdź w google po hasłem "okeypozyczka" opinii o tej firmie - nie są przychylne.


Już szukałem ale właśnie chciałem poznać opinie ludzi którzy być może już z jej usług korzystali. W końcu jak tak nachalnie się reklamują to być może ktoś już korzystał.


Czy uważasz że firma która założona została niedawno, która posiada stronę "pożyczkową" opartą na systemie sklepu internetowego jest wiarygodna? Czy uważasz że są firmy które udzielą pożyczki na 500,700,1000 itp złotych udzielą jej bez żadnego sprawdzania w bazach BIG? Czy firma która jako zdjęcia pracowników posiada zdjęcia z bazy zdjęć (bank ze zdjęciami do kupienia za kilka złotych) jest wiarygodna? Odpowiedz sobie na te pytania dokładnie, sprawdź też dokładnie opinie na forach i wyciągnij wnioski.

Bo chyba że mówimy o innej stronie? (ja mam na mysli okey pozyczka pl)
Wypowiedź została zmieniona przez: HotChwilowka 19.9.2014 13:00
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:12
HotChwilowka napisał
moneymaker napisał
HotChwilowka napisał
Znajdź w google po hasłem "okeypozyczka" opinii o tej firmie - nie są przychylne.


Już szukałem ale właśnie chciałem poznać opinie ludzi którzy być może już z jej usług korzystali. W końcu jak tak nachalnie się reklamują to być może ktoś już korzystał.


Czy uważasz że firma która założona została niedawno, która posiada stronę "pożyczkową" opartą na systemie sklepu internetowego jest wiarygodna? Czy uważasz że są firmy które udzielą pożyczki na 500,700,1000 itp złotych udzielą jej bez żadnego sprawdzania w bazach BIG? Czy firma która jako zdjęcia pracowników posiada zdjęcia z bazy zdjęć (bank ze zdjęciami do kupienia za kilka złotych) jest wiarygodna? Odpowiedz sobie na te pytania dokładnie, sprawdź też dokładnie opinie na forach i wyciągnij wnioski.

Bo chyba że mówimy o innej stronie? (ja mam na mysli okey pozyczka pl)


No cóż, dla mnie oni nie są wiarygodni, zresztą żadna firma oferująca usługi "szybkich pożyczek bez BIK" itp jest niewiarygodna. Ale sam fakt, że oni tak się reklamują i spamują skrzynki jest zastanawiający. Bo skoro nadal się utrzymują to znaczy, że ktoś z ich usług korzysta prawda? I pytanie, kto? Kto daje się na to nabrać?
Cytuj
vooYo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 19:48
A w wiadomościach od nich na samym dole nie pisze dlaczego wiadomość została wysłana? Mo że jest to powiązane z newsletterem innej strony i możesz wypisać z niej swój adres? Firmy teraz często kupują bazy maili od innych firm, możliwe że ta też tak zrobiła.
Cytuj
Lose yourself in the music.
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:15
vooYo napisał
A w wiadomościach od nich na samym dole nie pisze dlaczego wiadomość została wysłana? Mo że jest to powiązane z newsletterem innej strony i możesz wypisać z niej swój adres? Firmy teraz często kupują bazy maili od innych firm, możliwe że ta też tak zrobiła.


Możliwe, ale z tego co ja wiem po swoim newsletterze nie było tam możliwości rezygnacji ani nie pisała skąd mają mój e-mail albo z jakiej strony go wysyłają. Nic.
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:11
Ja mam zawsze całą skrzynkę zawaloną tymi reklamami szybkich pożyczek włącznie z tym ,że niektóre przychodzą często kilka razy dziennie. Spamu już nawet nie usuwam, ten najstarszy usuwa sie sam, szkoda m czasu na czyszczenie skrzynki.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 0:19
Najczęściej wystarczy kliknąć w link, który przekierowuje na stronę na której rezygnuje się z subskrybcji. Zazwyczaj na jakiś czas to wystarcza. Nie wiedzieć skąd firmy uzyskują nasze maile i potem bombardują wiadomościami.
Cytuj
Odpowiedź