• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyty w bankach spółdzielczych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 14:49
Czy to prawda, że kredyty w bankach spółdzielczych są jakoś lepiej oprocentowane i bardziej atrakcyjne? Jak zostać klientem takiego banku i czym on różni się od zwykłego?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:53
Rzadko:) Ostatnio miałem okazję refinansować klientowi kredyt właśnie z banku spółdzielczego do banku komercyjnego. Oprocentowanie zostało zmniejszone z około 11% do ok. 6%.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:41
lzalewski napisał
Rzadko:) Ostatnio miałem okazję refinansować klientowi kredyt właśnie z banku spółdzielczego do banku komercyjnego. Oprocentowanie zostało zmniejszone z około 11% do ok. 6%.


A hipoteczne też? Mój znajomy mi mówił, że ktoś z jego rodziny właśnie ma konto w spółdzielczym i dostał kredyt fajnie oprocentowany nawet nie wiem czy przypadkiem nie na 1%? Jest to możliwe? Mi się wydaje że nie ale się nie kłóciłam z nim bo nie wiem.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 18:05
Oprocentowanie 1%? Niemożliwe:) W takim przypadku oprocentowanie kredytu byłoby niższe od oprocentowania lokat, a co za tym idzie bank generowałby stratę.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:08
lzalewski napisał
Oprocentowanie 1%? Niemożliwe:) W takim przypadku oprocentowanie kredytu byłoby niższe od oprocentowania lokat, a co za tym idzie bank generowałby stratę.


No właśnie tak też mi się wydawało że to jakieś bujdy. Ludzie czasami takie głupoty opowiadają, że się wierzyć nie chce. Wolałam się z nim nie sprzeczać bo jak nie wiem to się nie wykłócam. Teraz jak go spotkam to zapytam gdzie ten znajomy taki "fajny" kredyt dostał..:)
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 20:05
Ja też poproszę o taki kredyt. Czysty zysk:)
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 8:37
lzalewski napisał
Oprocentowanie 1%? Niemożliwe:) W takim przypadku oprocentowanie kredytu byłoby niższe od oprocentowania lokat, a co za tym idzie bank generowałby stratę.
Nareklamuja takich głupot, ludzie w to wierzą, podpiszą, a potem są problemy :/
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:32
Radek napisał
lzalewski napisał
Oprocentowanie 1%? Niemożliwe:) W takim przypadku oprocentowanie kredytu byłoby niższe od oprocentowania lokat, a co za tym idzie bank generowałby stratę.
Nareklamuja takich głupot, ludzie w to wierzą, podpiszą, a potem są problemy :/


Dokładnie i jeszcze zanim się spostrzegą to już rozpowiadają jaki fajny kredyt mają..
O rany, tylko potem przychodzi pierwsza rata i jest szok.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:57
Wysokość raty każdy zna - wraz z umową otrzymuje się wszystkie informacje nt. kredytu, również szacunkową wysokość raty. Niestety nie każdy potrafi prawidłowo zinterpretować wszystkie zapisy.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:14
lzalewski napisał
Wysokość raty każdy zna - wraz z umową otrzymuje się wszystkie informacje nt. kredytu, również szacunkową wysokość raty. Niestety nie każdy potrafi prawidłowo zinterpretować wszystkie zapisy.
No wlasnie problem jest w tym, ze ludzie nie cztaja umow, zwykle z lenistwa. A potem sa problemy.
Cytuj
Odpowiedź