• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt studencki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:37
Ale raczej jakies zaswiadczenie chyba trzeba przygotowac, czy tak na slowo daja studenckie. Cos mi sie nie wydaje.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 9:03
Jasne, ze trzeba, Tu macie jakie dokementy wymaga jeden z banków: niosek o udzielenie kredytu,
dokumenty niezbędne do ustalenia wysokości dochodu na osobę w rodzinie studenta (dochody uzyskane w ostatnim roku podatkowym potwierdzone przez urząd skarbowy, inny urząd lub instytucję),
zaświadczenie o studiach z uczelni/jednostki organizacyjnej prowadzącej studia doktoranckie stwierdzające , że wnioskodawca jest studentem lub uczestnikiem studiów doktoranckich ,
dokumenty związane z zabezpieczeniem kredytu, mogą być dostarczone do oddziału przed podpisaniem umowy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 14:07
jasne, przecież muszą mieć cos na dowód, ze jesteś studentem. Muszą widzieć jakie sa dochody itd.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 10:31
Spieszcie sie studenci juz chyba ostatni dzwonek na wnioskowanie :D
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 10:25
Tutaj aktualne informacje, gdzie i kiedy można otrzymać.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 11:47
Kredyt studencki świetna sprawa. Sam wprawdzie nie potrzebowałem pieniędzy ponieważ byłem w stanie utrzymać się ze środków od rodziców ale zdecydowałem się na niego poniewaz oprocentowanie jest tak niskie,że warto jest te pieniądza zainwestować. A oddać dopiero po studiach.
Oprocentowanie to obecnie 1,38%. Lokaty oprocentowane są na 4% jeśli dobrze się poszuka.
Dziwi mnie,że niektórzy nie decydują się na to.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 12:48
jak dają taki kredyt to należy go brać!

1. historia kredytowa
2. super warunki
3. WAŻNE aby tej kasy nie przejeść tylko sensownie wydać np. zainwestować w siebie (jakieś kursy, szkolenia)...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 12:52
Oczywiście musi być pewne zabezpieczenie kredytu. U mnie żyrantami byli rodzice. Na początku trochę narzekali, że po co brać taki kredyt niemniej bardzo się to przydało ponieważ mogłam podjąć dodatkowe studia podyplomowe. Reszta pieniędzy była na lokacie. Po studiach lekko kredyt spłaciłam a korzyści odczuwam do dzisiaj !
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 13:51
Nie wiem czy to takie super, idziesz do1.pracy i ciagnie sie za Toba ten nieszczęsny kredyt...
Wypowiedź została zmieniona przez: Radosław 9.2.2015 13:58
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 13:59
Radek napisał
Nie wiem czy to takie super, idziesz do1.pracy i ciagnie sie za Tpba ten nieszczesny kredyt...


ale idziesz do pracy mając doświadczenie (staże?), ukończone kursy, może jakąś praktykę...

na starcie dostaniesz lepsze warunki (płaca i nie tylko) niż ktoś kto doskonale opanowal teorię na uczelni...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź