• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Oney - kredyty ratalne - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
herbaciana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 23:00
Zamierzamy wyremontowac mieszkanie. Czytałam gdzieś że w Leroy Merlin można wziąć kredyt ratalny właśnie z firmy Oney, ale nie słyszałam o nich nigdy, ktoś słyszal cos o tej firmie bądź brał cos na raty w tym sklepie?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 9:58
Faktycznie w Leroy Merlin jest możliwość zakupu ratalnego, na kwotę do 30 000zł. Spłatę rozłożyć można w tym przypadku do 3 lat. Przy zakupie poproszeni zostaniemy o dowód osobisty, a także dokument poświadczający stałe dochody. Honorowane są dochody z tytułu: zatrudnia na umowę o pracę, emerytury i renty, prowadzenie działalności gospodarczej.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
baterflaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:07
No i przy takiej sytuacji jak sprzedaż ratalna nie sprawdzają BIK albo wpływów na konto itp.? Ja miałam ostatnio problem z wzięciem telewizora na raty w Media Markt, bo moje konto miało nieregularne wpłaty - urok starych zakładów płacących do ręki i mojego zaniedbania, pomimo, że mam umowę na czas nieokreślony nie dali mi możliwości spłaty tego TV w ratach...
Cytuj
Klient

Niezarejestrowani

6.12.2017 19:29
Dostałem ofertę kredytu na święta dla wybranych klientów,pózniej nie było zgody.Chcialem wytłumaczyć firmie oney oraz credit agricole ze święta lichwijne nie odbywają się 24,25 grudnia każdego roku.
Cytuj
Odpowiedź