• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt w banku internetowym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
trzykotka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 16:57
Chcę założyć konto w banku internetowym, zastanawiam się czy w takim banku można wziąć kredyt? Jak to wygląda? Mam iść do oddziału stacjonarnego? A jeśli wybiorę taki bank który działa tylko w sieci to co, wniosek będzie weryfikowany online?
Cytuj
Ruda Maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 18:09
To są banki, które działają wyłącznie w sieci? Myślałam, że istnieją tylko konta internetowe ewentualnie bankowość internetowa bankow stacjonarnych. A możesz podac jakiś przykład banku który działa tylko w sieci?
Cytuj
wernissa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 19:49
Zazwyczaj wypełnia się wniosek online i wstępnie otrzymuje się decyzję, a później podpisujesz się podpisem elektronicznym bądź czekasz na kuriera. Chociażby Inteligo tak działa.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 10:14
Obecnie banki idąc z duchem czasu coraz częściej oferują obsługę zdalna czyli droga elektroniczną. Jeżeli zdecydujemy się wziąć w ten sposób kredyt, najpewniej otrzymamy go tam gdzie mamy swoje konto osobiste ze stałymi, regularnymi dochodami. Dopełnieniem formalności faktycznie będzie podpisanie umowy, którą dostarczy nam kurier.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 13:57
to jest dobra opcja zalatwianie szytskiego zdalnie. Strasznie nie lubie tego lazenia po bankach, a tak mozna z domu zalatwic. Duza oszczednosc czasu. Chociaz kredytu jeszcze nie bralem, ale pewnie mozna zlatwic tak samo sprawnie jak wszystko.
Cytuj
iktor7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:00
ja też nie lubię chodzić po bankach szczególnie że ten mój ma na ogół takie oblężenie że minimum 2 godziny w kolejce czekać trzeba. Kurier to tez oczekiwanie w sumie ale przynajmniej nie trzeba ruszać się z domu i stać tyle w banku
Cytuj
Odpowiedź