• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Open Finance

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:13
Czy ktoś z Was korzystał z usług tej firmy? Warto? Jaki jest koszt?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:28
Usługi są darmowe. Czy warto? Zależy na jakiego pracownika się trafi. Niestety w Open panuje tendencja do kierowania klientów do jedynego słusznego banku.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Ruda Maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 18:11
Mi się wydaje, że każdy tego typu doradca finansowy ma jakies porozumienie z danym bankiem. Przecież skoro usługi są darmowe to muszą jakoś zarabiać - prowizją od klienta chyba innej możliwości nie ma, bo nie byłby to dla nich zbyt dochodowy biznes.
Cytuj
księżna kasja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 19:15
Open Finance cieszy się dobrą opinią w sieci, a samo to, że o tej firmie słyszałam to znak, że jest dość popularna, bo w sumie ja zazwyczaj nie wiem nic o danej firmie. W sumie to że usługi są darmowe faktycznie może sugerowaćwspółpracę z bankami, ale nie jest powiedziane, że wszystkich wysylaja do jefdnego, bo może faktycznie otrzymuja prowizję za poleconego klienta, ale mając porozumienie z kilkoma bankami nie koniecznie każdemu oferują to samo. Możliwe, że faktycznie doradzają.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 19:33
Tak, doradcy mają umowy z bankami - normalne jest, że praca takiego doradcy nie jest działalnością charytatywną:) Występuje jednak różnica w powiązaniach pomiędzy doradcami finansowymi a bankami. Większość doradców jest tzw. doradcami niezależnymi, tzn. nie powiązanymi kapitałowo z bankami. W przypadku np. Open Finance czy Aspiro jest inaczej. Właściciel Opena jest również właścicielem Getin Noble Banku, właściciel Aspiro jest również właścicielem mBanku.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 13:55
lzalewski napisał
Tak, doradcy mają umowy z bankami - normalne jest, że praca takiego doradcy nie jest działalnością charytatywną:) Występuje jednak różnica w powiązaniach pomiędzy doradcami finansowymi a bankami. Większość doradców jest tzw. doradcami niezależnymi, tzn. nie powiązanymi kapitałowo z bankami. W przypadku np. Open Finance czy Aspiro jest inaczej. Właściciel Opena jest również właścicielem Getin Noble Banku, właściciel Aspiro jest również właścicielem mBanku.


No to pewnie cisną pracowników, żeby naganiali im klientów chyba, że się mylę?
Jak już miałabym korzystać z usług takiego doradcy to chciałabym wiedzieć, że dobrze mnie pokieruje..
Cytuj
Odpowiedź