• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt bez stażu pracy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 12:53
Moja koleżanka w sierpniu zaczęła pracę i już chce brać kredyt.Tłumaczyłam jej, że każdy bank chce zaświadczenia z ostatnich trzech miesięcy o zarobkach, a przecież ona takiego wykazać nie może, skoro nigdzie wcześniej nie pracowała. Chyba, że się mylę? Może nie każdy bank chce takiego zaświadczenia?
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:22
Raczej na pewno nie dostanie, chyba ze na otwarcie dzialalnosci to sa takie kredyty na start upy. A tak to bedzie musiala kogos porposic zeby wzial na siebie , a ona bedzie splacala.
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 0:14
Chyba większość banków o ile nie wszystkie weryfikuje dochody, a jeśli nie dochody to przynajmniej umowę o pracę, która musi już przynajmniej trzy miesiące trwać i być na czas nieokreślony więc musisz polecić siostrze ciwrpliwość.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 12:06
Redzajna napisał
Chyba większość banków o ile nie wszystkie weryfikuje dochody, a jeśli nie dochody to przynajmniej umowę o pracę, która musi już przynajmniej trzy miesiące trwać i być na czas nieokreślony więc musisz polecić siostrze ciwrpliwość.


Podejrzewam, że jak pójdzie do banku to ostudzą jej zapał. Jestem ciekawa kiedy się zbierze, żeby pójść póki co jak jej powiedziałam, że raczej nie dostanie kredytu trochę się wstrzymała.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.9.2014 15:05
Jasne, ze trzeba miec stale dochody i to w większości banków umowę o prace, a jeśli jest inna forma zatrudnienia to z dużymi dochodami.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 14:35
Gość napisał
Jasne, ze trzeba miec stale dochody i to w większości banków umowę o prace, a jeśli jest inna forma zatrudnienia to z dużymi dochodami.


No to póki co duże dochody jej nie grożą, w końcu dopiero zaczęła pracę. Oczywiście ma szansę na awans ale nie po kilku miesiącach ale może po roku albo i dalej..
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:29
nikłe szanse na kredyt, musi byc informacja o posiadaniu umowy o prace lub wyciag z konta ile zarabia a jeśli dopiero zaczyna to moze dostac ale naprawde marną kase
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:51
SzymonR napisał
nikłe szanse na kredyt, musi byc informacja o posiadaniu umowy o prace lub wyciag z konta ile zarabia a jeśli dopiero zaczyna to moze dostac ale naprawde marną kase


No dokładnie, niestety ale to prawda. Trochę szkoda z drugiej strony, że mamy takie małe zdolności kredytowe. Człowiek czasami potrzebowałby więcej pieniędzy a kredytu nie dostanie bo nie ma zdolności kredytowej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 15:17
Dla mnie to dosc logiczne, ze jak ktos nie ma stazu pracy, to nie ma tez zdolności kredytowej. Uważacie, ze banki powinny udzielać kredytów wszystkim?
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 8:33
No właśnie bardzo dobrze, że tak wszystko sprawdzają, kontrolują. Co by to bylo gdyby dawali kredyty na dowód ludziom, którzy nie sa w stanie spłacić kredytu.
Cytuj
Odpowiedź