• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Reklamowana firma - pomoc w zadłużeniach

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kokardova

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 12:52
Od kilku dni w telewizji reklamowana jest firma oferująca pomoc w spłacie kredytów, nie pamiętam teraz nazwy, coś na U - Ultima czy jakoś tak.. Pani siedzi na kanapie i głos jej radzi co ma robić bo jest zadłużona. Czy ktoś z Was kojarzy nazwę tej firmy i zna jej usługi z doświadczenia? Bądź może polecić tego rodzaju rzetelną firmę?
Cytuj
kulka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 14:58
Nie wiem czy takie firmy na prawdę pomagają... w ogóle na jakiej zasadzie to działa? Bo wydawało mi się że firmy oferujące takie usługi pomocy prze spłacie po prostu spłacają ten kredyt za zadłużonego a później wygląda to tak, jakby się spłacało nowy kredyt od nowa tylko że w sumie w większej kwocie?
Cytuj
różowiutka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 21:56
Ja nie ufam takim firmom, ale czytałam, że jest jakaś pomoc unijna dla osob zadłużonych. Pewnie jak zwykle nie każdy może ją dostac no ale zawsze można poszukac więcej info na ten temat.
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 0:16
Ta reklamowana firma to Ultimo. Mi się wydaje, że jakoś pomocne te firmy muszą być, bo by nie istniały. Przypuszczam, że nawet jeśli koniec końców kwotę zapłacić trzeba będzie większą to sama możliwość wyjścia z zadłużenia jest rekompensatą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.2.2015 12:39
Słyszałam o poradach prawnych internetowych kancelarii , można wejść przez czat i poprosić o pomoc, myślę , że to dobre rozwiązanie .
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 13:32
Firma na pewno nie działa za darmo. Musi mieć przecież jakiś zysk. Niektórzy są zdania, że takie firmy są skutecznie, niektórzy nie. Wiadomo,że ile ludzi tyle opinii. Termin oddłużanie jest bardzo często nadużywany.
Firma taka zajmuje się raczej pomniejszeniem czy umorzeniem zobowiązań. Mają na to swoje sposoby.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.2.2015 13:45
Wiesz wiadomo że nikt ci nie pomoże z zadłużeniem ,,na piękne oczy"
Firmy oddłużające też muszą czerpać z tego profity. Pytanie czy jest to zapłata za rzetelnie wykonaną prace czy naciąganie klienta
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.2.2015 15:19
Tylko czy można im zaufać ?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 22:04
Gość napisał
Tylko czy można im zaufać ?


nie ma czegoś takiego jak zaufanie w kontekście pożyczania pieniędzy (zwłaszcza osobom, które miały już jakieś kolizje z instytucjami finansowymi), należy dokładnie czytać wszystko co dają do podpisania + to co trzeba potwierdzić, że się z tym zapoznaliśmy (regulaminy, toip) itp...
pytać, sprawdzać i najlepiej poradzić się kogoś kto się w temacie orientuje
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

21.2.2015 10:02
Robert Sierant napisał
Gość napisał
Tylko czy można im zaufać ?


nie ma czegoś takiego jak zaufanie w kontekście pożyczania pieniędzy (zwłaszcza osobom, które miały już jakieś kolizje z instytucjami finansowymi), należy dokładnie czytać wszystko co dają do podpisania + to co trzeba potwierdzić, że się z tym zapoznaliśmy (regulaminy, toip) itp...
pytać, sprawdzać i najlepiej poradzić się kogoś kto się w temacie orientuje


Dopiszę do twojej wypowiedzi jeszcze ważną kwestię aby nie było przedpłat przed uzyskaniem kredytu, ani też jakiś opłat za rozpatrzenie wniosku. "UNIKAJCIE TEGO".
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Odpowiedź