• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czekac z mieszkaniem dla młodych?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 8:55
Podobno maja byc wprowadzone zmiany na lepsze? Zastanawiam się czy czekac czy skladac wreszcie te wnioski?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:48
no penwie wprowadza takie ze sie nikomu nie beda opłacac :P jak to w polsce. a gdzie w ogole mozna sie czegos dowiedziec o tym programie ?
Cytuj
be free like a child
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:16
maja wprowadzić jakieś zmiany? Nie miałem o tym pojęcia. Może jest gdzieś napisane co to za zmiany mają być. Bo jak to ma polepszyć sytuacje to warto poczekać ale jak zmiany są na złą strone to lepiej nie czekać i działać.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 10:14
Daro napisał
maja wprowadzić jakieś zmiany? Nie miałem o tym pojęcia. Może jest gdzieś napisane co to za zmiany mają być. Bo jak to ma polepszyć sytuacje to warto poczekać ale jak zmiany są na złą stronę to lepiej nie czekać i działać.
Owszem planowane jest wprowadzenie zmian z początkiem nowego roku. Zapraszam do zapoznania się z artykułem.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 22:11
No jak ja bym składała wniosek o mieszkanie dla młodych to szczerze te zmiany by mnie raczej nie dotyczyły. Składałabym już, chociaż pewnie decyzja i tak przyszłaby już po zmianach, no bo ile się czeka na odpowiedź gdy złoży się wniosek?
Cytuj
AlicjaZyZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 22:47
Może poczekaj jeszcze troche zanim sie na coś zdecydujesz., Może te zmiany okażą sie lepsze a z końcem roku bedzie wiecej wiadomo
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:40
A ja bym tam nie czekała. Nigdy nie wiadomo co przyniosą zmiany, a znając nasze Państwo to raczej nic korzystnego. Teraz póki oferta jest taka, jaka jest warto korzystać.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 8:40
Prawdą jest, że zmiany nie zostały jeszcze zatwierdzone, ale jest duże prawdopodobieństwo, że będą. Poza tym coraz więcej banków udziela kredytów z dofinansowaniem, jednak jeśli faktycznie zależy Państwo na szybkiej procedurze to wniosek składać można już dziś.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:44
Mysle, ze zaczekaj. Moze akurat zmienia na cos lepszego, teraz ten program nie dotyczy zbyt wielu osob.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:12
Ja też bym czekała. Teraz ta oferta jest w ogóle nieatrakcyjna. Jeżeli Ci się nie spieszy z mieszkaniem. Ja bym czekała tak długo aż by się coś pojawiło. Ale idąc tym myśleniem może być tak, że w ogóle zrezygnują z tego programu i będzie kicha.
Cytuj
Odpowiedź