• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

PayPal a bezpieczeństwo

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 16:06
Często korzystam z PayPal ale tak się zastanawiam czy transakcje są rzeczywiście bezpieczne? Do tej pory w to wierzyłam, bo tak zapewniają. A jakie są Wasze opinie?
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 10:50
Z tego co czytałem to bezpieczne. Korzystasz ze swojej karty czy to debetowej czy kredytowej. A do tego duzo latwiej i taniej wychodza przelewy za granice. Zamierzam niebawem jechac za granice i bukując hotel pewnie w ten sposób bede płacić.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:50
a ja mam daleko paypala utworzylam konto, zalogowalam sie przelalam kase 20 zł i co...zeby aktywowac musze miec karte kredytowej ktorej nie mam i miec narazie nie bede... ghrr...super organizacja naprawde...
Cytuj
be free like a child
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 12:00
Jeśłi dużo korzystasz i nie zauważyłeś, żeby coś bylo nie halo, to wydaje mi się, że sam sobie zrobiłeś dowód na to, że są one bezpieczne. Wg mnie to bardzo dobre usługi. Sama przez pomyłkę przesłałam pieniążki na zły nr konta PayPal do weryfikacji z allegro, sami się do mnie odezwali, by zwrocić, chociaż była to tylko złotówka. Mała rzecz a cieszy.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 12:51
Ja też korzystam i nie narzekam. Wszystko jest darmowe i wydaje się bezpieczne, ale czy takie jest to nie wiem, pozostaje mi tylko mieć nadzieję. Moi znajomi również często korzystają z PayPal.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 14:17
Płatności dokonywane przez PayPal są chronione na kilka sposobów. Np. w przypadku, gdy przedmiot kupiony online nie dotrze do klienta jest szansa, ze zostanie nam zwrócona pełna kwota łącznie z kosztem wysyłki. Chronieni są także sprzedający, np. w przypadku gdy otrzymają nieautoryzowaną płatność lub kupujący zgłosi, że zakupiony towar nie został dostarczony, jest możliwość skorzystania z ochrony sprzedających, tym samym można odzyskać pełną kwotę transakcji za przedmioty spełniające warunki programu. Zabezpieczeń jest więcej, wszelkie informacje znajda Państwo na stronie internetowej PayPal.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

7.8.2014 16:23
Paypal to chyba jedyny bezp sposób. Minus to wysokie prowizję, ale coś za coś.


-
Jacek z [url=http://kamkam-visuals.tv/]KamKam[/url].
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 10:51
Ja lubię PayPal i sama często z niego korzystam. Podoba mi się to, że nie robią nigdy żadnych problemów ze zwrotem pieniędzy jeżeli kupuje się coś na przykład przez Ebaya. Ogólnie ja jestem zadowolona.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 12:39
Tomasz Słupczynski napisał
Płatności dokonywane przez PayPal są chronione na kilka sposobów. Np. w przypadku, gdy przedmiot kupiony online nie dotrze do klienta jest szansa, ze zostanie nam zwrócona pełna kwota łącznie z kosztem wysyłki. Chronieni są także sprzedający, np. w przypadku gdy otrzymają nieautoryzowaną płatność lub kupujący zgłosi, że zakupiony towar nie został dostarczony, jest możliwość skorzystania z ochrony sprzedających, tym samym można odzyskać pełną kwotę transakcji za przedmioty spełniające warunki programu. Zabezpieczeń jest więcej, wszelkie informacje znajda Państwo na stronie internetowej PayPal.


Rzeczywiście tak jest. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką i kupowała coś na eBayu i nie otrzymała przesyłki, wiem, że była dosyć droga. PayPal bez żadnego problemu zwrócił jej całą kwotę. Także w tym są w 100% bezpieczni.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 13:34
Zakładając konto PayPal czytałem duzo w internecie. I wyszło, ze nie znalazłem żeby ktokolwiek narzekał na bezpieczeństwo. Co prawda chwile czekalem az mi sie wszytsko zatwiedzi, tzn. ze 3 dni, ale dostałem potwierdzenie, pieniądze wpłynęły. Jest okej. Polecam.
Cytuj
Odpowiedź