• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mieszkanie dla młodych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 16:04
Wraz z mężem mamy w planach wziąć dopłatę na mieszkanie dla młodych, czy ktoś wie jakie są koszty uruchomienia tego kredytu?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 0:14
Koszty uruchomienia kredytu będą zależne od banku.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 8:58
No wlasnie, bo w zasadzie kredyt bierzesz bankowy, czyli warunki ustala bank, i tylko dopłatę dostajesz od państwa. Nawet wszelkie dokumenty składa sie w banku, oni wszystko załatwiają.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:38
Niestety to zalezne jest od tego w jakim banku chcesz wziać kredyt z taka dopłatą.Słyszałam ze teraz więcej banków zdecydowało sie na takie oferty więc masz w czym wybierać.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 10:01
Obecnie w ramach programu można wziąć kredyt w 12 bankach. Faktycznie konkretne warunki stala bank, jednak te w większości przypadków przygotowały specjalne oferty dla korzystających z MdM.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 11:14
Tomasz Słupczynski napisał
Obecnie w ramach programu można wziąć kredyt w 12 bankach. Faktycznie konkretne warunki stala bank, jednak te w większości przypadków przygotowały specjalne oferty dla korzystających z MdM.

W większości przypadków są to oferty standardowo występujące w danym banku. Ofertę różnicują 2 czy 3 banki.
Wypowiedź została zmieniona przez: lzalewski 8.8.2014 11:16
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 22:24
Wydawało mi się że kredyt w ramach programu można wziąć obojętnie w którym banku i niczym się one nie różnią, chociaż spotkałam się gdzieś w sieci z artykułem jak wybrać kredyt do mieszkania dla młodych. Mam jednak wrażenie, że bywa, że są one na warunkach jeszcze mniej opłacalnych niż zwykłe kredyty hipoteczne... no ale coś za coś.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 7:19
Obecnie w programie uczestniczy 12 banków. Tak jak wspomniałem wyżej w większości banków oferta jest dokładnie taka sama, jak w przypadku oferty standardowej. Ofertę różnicują chyba tylko 2 banki - PKO BP oraz PEKAO S.A. Ich oferta dla MDM jest odrobinę gorsza niż standard (podobno 2 najsolidniejsze banki w Polsce:) ).
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 17:53
Pytanie czy ta impreza się opłaca? Czy znacie kogos kto skorzystał? Interesuje mnie jak długo trwa i jak wygląda cała procedura a po podliczeniu czy warte jest to zachodu.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 9:46
my chcielismy skorzystać ale po wgłębieniu się i sprawdzeniu rynku w krakowie zupełnie sie nie opłaca - to taka dopłata żeby komuś coś dać nie dajac nic.. ten program na pewno jest pomocny dla osób ktore nie maja jakiś wiekszych wymagan co do mieszkania i okolicy ale np my chcielismy dobre osiedle z jakims miejscem zielonym na spacery w krakowie nic takiego nie ma.. juz wole sama spłacic 450 tys.. niz dostac to niby 50 tys..
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Odpowiedź