• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

VIVUS to oszustwo?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 15:56
VIVUS - o co chodzi z darmową pierwszą pożyczką? Czy to oszustwo, czy ta pierwsza pożyczka naprawdę jest darmowa?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:23
Pierwsza na prawde jest gratis, ale jak splacisz chociaz jeden dzien po terminie to placisz duuuze odsetki, w zasadzie średnioproporcjonalne. łatwy myk, zeby złapac klientów.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:14
Widziałam kilka reklam w telewizji, ale nie przyglądałam się jej bliżej. Może być tak jak mówi mój poprzednik, że jak już spłacisz dzień po terminie to płacisz wielkie odsetki, które zapewne są 100% większe nić jakbyś zapłaciła za nią normalnie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.8.2014 14:53
Juz od razu oszustwo, pełnoletni ludzie podpisują umowy to potem niech spłacają.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 10:54
Oszustwo nie oszustwo. Ludzie sami sie w to wkrecaja, tez uwazam jak przedmówcy, ze ludzie chca brac chwilówki ale nie chca spłacać terminowo na warunkach, które sa z gory określone. I stad biorą sie problemy.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:52
no tam jest taki myk ze masz 30 dni na spłate wiec wez sobie tysiaka jak nic nie masz i spłac go od razu nie wiem z czego hehe :D oni wiedza co robią i żeruja na głupocie ludzkiej :D
Cytuj
be free like a child
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 17:43
ja tam mam dobrą opinię o tej firmie. sama potrzebowałam szybkiej gotówki, bo akurat było dużo opłat a sprawa była pilna i nie mogłam czekać do wypłaty. spłaciłam w terminie i wszystko było cacy.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:25
Jeśli będą Państwo spłacać pozyskiwać w parabankach terminowo, to opłaty nie będą kolosalne, zwłaszcza ze kwoty, które są pożyczane to maksymalnie kilka tysięcy. Niestety rrso jest bardzo wysokie, dlatego trzeba być bardzo ostrożnym.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:33
rrso wysokie, wiadomo, ale coś za coś, w parabankach o wiele prościej dostac pieniądze niż w bankach w przypadku problemów finansowych. a vivus jak dla mnie to jest a z uczciwszych firm z bardzo atrakcyjną ofertą.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 10:20
Timona napisał
rrso wysokie, wiadomo, ale coś za coś, w parabankach o wiele prościej dostac pieniądze niż w bankach w przypadku problemów finansowych. a vivus jak dla mnie to jest a z uczciwszych firm z bardzo atrakcyjną ofertą.
To prawda, dlatego wciąż nie ubywa parabankom klientów. Pamiętajmy jednak jak istotną kwestią jest odpowiednie wyliczenie rrso. Zapraszam do artykułu dotyczącego tej kwestii.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź