• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt aby spłacić dług

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:49
Witam,
mój znajomy niestety popadł w długi. Nie spłacał i sprawa trafiła do komornika, podobno dogadał sie z nim i ma zamiar wszystko spłacić w 4 ratach bo zaczął dobrze zarabiać, ale zastanawia sie czy jakiś bank udzieli mu kredytu żeby mógł spłacić dług?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 9:16
Zwykle osoby posiadające zajęcie komornicze nie będą miały możliwości otrzymania kredytu w banku, banki bardzo dokładnie sprawdzają zdolność kredytową klienta, całą jego sytuacje finansową. Wszelkie wpisy dotyczące zadłużenia są dla banku dostępne. Bank dotrze do takich informacji i w jego oczach Pani znajomy będzie niewiarygodnym kredytobiorcą.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 11:45
Ale przecież skoro dobrze zarabia to po co chce brać kredyt?
Poza tym wątpię aby był dla banku wiarygodny skoro popadł w długi i dodatkowo wplątany jest w to wszystko komornik. Musi raczej próbować sam to spłacać, a nie za pomocą kredytu.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:20
Własnie, po co jest mu kredyt skoro dobrze zarabia? jeśli dopadł go komornik to jedynym rozwiązaniem na pozyskanie jakis pieniedzy bedzie parabank, ale tam musi liczyc sie z wysokim oprocentowaniem i prowizją.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:18
Ludzie spłacają te kredyty kredytami i tak wpada się w spiralę długów. Trochę to nierozsądne. Ale trochę rozumiem, często nie maja wyjścia.
Cytuj
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:53
O ja miałam taka znajomą, która brała kredyt by spłącic inny kredyt i tak, ciagle i ciągle aż zadłużyła sie na 80 tysięcy i całkowicie załamała sie psychicznie. Według mnie to niezbyt dobre rozwiązanie.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:05
Nie sądzę by Twój znajomy otrzymał kredyt jeśli ma komornika na koncie. Poza tym co za sens jest w braniu kredytu na spłatę zadłużenia? To błędne koło z którego szybko się nie wyrwie. Skoro zaczął dobrze zarabiać to niech spłaci dług ze swojej wypłaty i już.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 17:42
Skoro dobrze zarabia to niech dogada się z komornikiem na spłatę długu w oparciu o swoje bierzące możliwosści finansowe. Kredytu żaden bank mu nie udzieli kiedy ma niespłacone kredyty i "zaprzyjaźnił się" z komornikiem.
Cytuj
ORCHIDEA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 21:13
Podobno są jakies oferty kredytów na spłatę długów czy coś takiego. nie wiem jak dokładnie to wygląda i czy oferują to banki czy też jakieś pozabankowe instytucje, ale jeśli Twój znajomy dobrze zarbia to może poszukać tego typu alternatywy, lub spłacić z tego co zarabia - dogadać się np. na więcej rat.
Cytuj
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 11:48
jeśli Twój znajomy ma pieniądze, to po co mu jeszcze kredyt. chyba że kwota poprzedniego była bardzo duża... jeśli się nie boi, może skorzystać z pożyczek prywatnych, chociaż musi liczyć się z dużym procentem. banki raczej nie dają kredytów zadłużonym.
Cytuj
Odpowiedź