• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

"Złota karta" co to takiego ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:35
Witam,
ostatnio natrafiłem na jakiś forum na zwrot "złota karta". Szczerze mówiac pierwszy raz sie z czymś takim spotkałem i nie bardzo wiem co to takiego jest i czym sie różni od normalnej karty? Gdzie można taka karte dostać?
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:21
Ja nie miałam okazji korzystać z takiej karty ale widziałam ze w kilku bankach mają taką ofere. Chyba dzieki takiej karcie masz jakieś dodatkowe przywileje w banku i po za nim ale nie jestem pewna.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 9:10
Złote karty to inaczej mówiąc karty prestiżowe. Zwykle charakteryzują się dostępem do wysokiego limitu kredytowego. Zwykle również posiadanie takiej karty wiąże sie z brakiem prowizji od transakcji bezgotówkowych, czy ochroną ubezpieczeniową. Chcąc posiadać taką kartę należy również oczywiście wykazywać odpowiednie dochody netto.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 11:46
Wydaje mi się, że taką kartę dostają klienci stali, którzy już jakiś dłuższy czas są w banku, a taka karta wiąże się z jakimiś dodatkowymi przywilejami, ale sama takiej karty nie posiadam i szczerze mówiąc nikt w moim otoczeniu także jej nie ma.
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:12
A jak może starać sie o taką karte? Oczywiście oprócz tych odpowiednich dochodów? Bo szczerze mówiąc taka karta bardziej opłacała by sie niż ta normalna, kredytowa
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:21
Ja wrecz nie moge sie doczekac, az bedzie mnie stac na taka karta i nią sobie świecić :D To bedzie piekne.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 10:34
Ja mam złota kartę od pół roku i w zasadzie nie odczuwam różnicy niż gdybym posługiwał się zwykłą debetówką.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 14:55
Taka karta jest dostępna dla wszystkich stałych klientów danego banku czy tylko dla tych posiadających sporą gotówkę na koncie? Prawdę mowiąc pierwszy raz słyszę o złotej karcie i jestem nią zaintrygowana. Ja mam konto w swoim banku od 10 lat i nikt mi takiej karty nie proponował...
Cytuj
ORCHIDEA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 21:03
bez sensu, że ludzie którzy mają więcej pieniędzy na każdym razem otrzymują też więcej przywilejów. to jest nie do pomyślenia. normalny człowiek musi płacić prowizje choć pieniędzy ma mało, a jak zarabia więcej i ma czym zapłacić prowizję, to płacić jej nie musi. bezsens.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:39
no nie wiem orchidea z punktu widzenia banku taki szaraczek nie jest wiele wart dla banku - a tacy prestiżowi klienci przynoszą dopiero im zysk
Cytuj
Odpowiedź