• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy parabanki oferują pożyczki na dluże

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 15:02
Zastanawiam się czy są parabanki które oferują dłuższe pożyczki niż na 30 dni? Z tych na które wchodziłem wszystkie oferty były na maksymalnie miesiąc.
Cytuj
jadzia303

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 15:59
No w wonga.com oferują teraz pożyczkę na 60 dni chyba, taka reklamę widziałam na jakiejś stronie w internecie. ale zazwyczaj parabanki oferują chyba raczej pożyczki krótkoterminowe, nawet na krócej niż na miesiąc, bo widziałam takie na tydzień czy dwa...
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:06
A nie jest tak że provident oferuje pożyczki na dłuższy okres czasu niż miesiąc czy dwa? Nie jest do końca pewna bo nie brałam nigdy u nich pożyczki ale ja sie jeszcze z tym nie spotykałam.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.8.2014 13:12
justa napisał
A nie jest tak że provident oferuje pożyczki na dłuższy okres czasu niż miesiąc czy dwa? Nie jest do końca pewna bo nie brałam nigdy u nich pożyczki ale ja sie jeszcze z tym nie spotykałam.
Okres spłaty w Providencie wynosić może: 30, 45, 60 i 90 tygodni.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 10:25
Pamiętajcie, że w Providencie raty spłaca sie co tydzień. Wtedy i oprocentowanie kształtuje się inaczej, słowem łączna rata wyjdzie wyższa.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:59
Ale jak weźmiesz kredyt w providencie na dłuższy okres to pomyśl jak wysoką prowizję bedziesz musiał zapłacić i ile wyniesie sie oprocentowanie takiego kredytu. Nie lepiej jak postarasz sie o tak duże pieniadze w zwykłym banku?
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 12:05
Parabanki chyba z tego słyną, że udzielają krótkoterminowych pożyczek prawda? Od dłuższych są banki. Wiem, że w Wonga była taka pożyczka na 60 dni o ile się nie mylę, ale to musiałbyś sobie dokładnie sprawdzić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 14:17
Nom chwilowki są udzielane zwykle na krótszy okres, stad ich nazwa, nie spotkalem sie jeszcze z taka firmą, ktora udzielala by kredytow na dluzej. Zreszta nwet nie chce myslec jakie byloby oprocentowanie.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 10:41
Gość napisał
Nom chwilowki są udzielane zwykle na krótszy okres, stad ich nazwa, nie spotkalem sie jeszcze z taka firmą, ktora udzielala by kredytow na dluzej. Zreszta nwet nie chce myslec jakie byloby oprocentowanie.


O tak, bierzesz tysiąc oddajesz dwa, no niestety taka "uroda" chwilówek. Nie wiem dlaczego są tak kuszące. Może dlatego, że łatwo dostępne?
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:28
Sama nazwa już wskazuje chwilówki. Nie ma chyba nigdzie dłużej niż miesiąc ale mogę się mylić. To są łatwe pieniądze, które możesz pożyczyć od razu ale ich wadą są oczywiście wysokie prowizje i odsetki.
Cytuj
Odpowiedź