• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Argentyna bankrutuje?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mirabelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 18:22
Weszłam dziś z ciekawości w sumie przerwszy raz w życiu na biznesowe nowinki i oto co znalazłam. http://biznes.pl/wiadomosci/swiat/argentyna-znowu-na-skraju-niewyplacalnosci,5649731,news-detal.html Jak myślicie, czy Argentyna podzieli los Grecji?
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 19:51
szczerze to nie interesują mnie zbytnio problemy innych krajów. nie rozumiem tylko jak kraj, którego piłkarz reprezentacji piłki nożnej zarabia tyle za jeden mecz ile przeciętny argentyńczyk nie zarobi przez całe życie, może zbankrutować. to jest po prostu nie poważne żeby wydawać tyle pieniędzy na rozrywkę a później narzekać na niskie pkb..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.7.2014 14:52
U nas piłkarze tez dużo zarabiają, a jak graja każdy wie. Co to ma do rzeczy. Gospodarka sobie nie radzi to są efekty. A jeśli chodzi o to, ze nas to nie obchodzi. Chyba raczej powinno. Podobnie jak było z kryzysem w USA, przeniósł się na cały świat tak i ten może.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:33
Według mnie powinniśmy martwić się o siebie. U nas też jakoś super nie jest a nie widze żeby ktos cos z tym robił. Jeszcze troche i bedzie czekało nas to samo co Argentynę.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:27
Ja za bardzo nie interesuje się problemami innych Państw, bo myślę, że w Polsce już jest ich całkiem sporo, choć może innej natury i nie tak poważne jak bankrutowanie to jednak są. Obawiam się, że z Argentyną może być podobnie jak z Grecją
Cytuj
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:54
też mam takie wrażenie, chociaż osobiscie los innych Państw jakoś specjalnie mnie nie interesuje. Zaczynam obawiać sie tego co dzieje sie z naszym krajem.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 10:49
No cóż, może się tak zdarzyć choć nie wiem czy będzie u nich tak tragicznie jak w Grecji. Ja nie wiem, że ludzie, którzy są u władzy nie potrafią nad takimi rzeczami zapanować. TO od czego oni są? Przecież to niewyobrażalne, że kraj może być tak zadłużony.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:35
Tataraka napisał
też mam takie wrażenie, chociaż osobiscie los innych Państw jakoś specjalnie mnie nie interesuje. Zaczynam obawiać sie tego co dzieje sie z naszym krajem.


Ja się tego już obawiam od dłuższego czasu. Patrząc jak aferą goni aferę,kryzys goni kolejny kryzys, firmy jedna po drugiej upadają to naprawdę trudno powiedzieć co będzie dalej z tą Polską. Przecież tutaj się nic nie opłaca..
Cytuj
Odpowiedź