• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć kredyt refinansowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piratek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 17:38
Witam,
od jakiegoś czasu spłacam kredyt hipoteczny w pewnym banku. Niestety od dłuższego czasu mam lekki problem ze spłatą rat. Znajomy polecił mi abym wziął kredyt refinansowy. Tylko nie wiem w jakim banku taki kredyt brać? Gdzie sie najbardziej opłaca?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

21.7.2014 8:36
Porównanie najlepszych obecnie ofert kredytów refinansowych znajdzie Pan tutaj http://www.comperia.pl/kredyty_refinansowe, Proponujemy zatem ofertę Deutsche Bank Polska - Kredyt z prowizją 0% lub Banku Zachodniego WBK - obecnie znaleźć tam można ofertę promocyjną. Ale proszę przyjrzeć się także pozostałym opcjom, bo może tamte będą odpowiedniejsze jeśli chodzi o warunki kredytowania.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

22.7.2014 9:27
A nie jest najlepsza opcja refinansowanie tak gdzie braliśmy kredyt? Albo gdzie mamy najwięcej zobowiązań, ja to bym tak zrobił. Poszedł do banku i poprosił o nowy kredyt refinansowy właśnie. Doradcy chętnie to załatwią, bo opchnął nowy kredyt.
Cytuj
gumisie997

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 16:34
Nie wiem teraz czy dobrze kojarzę ale wydaje mi się że moja koleżanka mówiła mi ostatnio o możliwości wzięcia takiego kredytu w firmie Compensa czy jakoś tak i podobno jest on tam bardzo korzystny, może spróbuj poszukać też informacji na temat tej firmy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.7.2014 8:38
Potwierdzam, ja miałem większy kredyt w pko bp i drobniejszy w mbanku, poszedłem do pko, zaproponowali mi refinansowanie. Szybko poszło, rata zmniejszyła sie niewiele, ale mam święty spokój przynajmniej.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:05
A to ja jestem jakos mało oczytana bo nie mam pojecia czym różni sie kredyt refinansowany od kredytu konsolidacyjnego, ktos z was mógłby mi to wytłumaczyć?
Cytuj
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:22
Widzę ze sporo banków oferuje właśnie takie kedyty, A czemu oni ofert dotyczących tych kredytów tak nie rozgłaszaja jak te wszystkie kredyty konsolidacyjne? To co sie bardziej opłaca wziać?
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:44
A wiesz że ja też nie bardzo wiem czym się rózni jedno od drugiego. W sumie pojęcie kredytu refinansowanego słysze od niedawna i miałam wrażenie że jest to jakaś nowa mozliwość dla nas jako klientów.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 14:50
O jejku nie miałam pojęcia że jest w ogolę taki kredyt. Chyba muszę trochę pochodzić po tych wszystkich stronach finansowych żeby się dowiedzieć co banki dla nas jeszcze mają.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2014 17:21
Dla mnie kredyt refinansowy jest totalnie bez sensu, ale nie wiem być może ja tylko jestem taka uprzedzona, bo to tak jakby spłacać kredyt kredytem. No i w sumie nadal nie wiem w jaki sposób niby ma to pomóc?
Cytuj
Odpowiedź