• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt dla starszej osoby

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 10:42
Orientujecie się może do którego roku życia banki udzielają kredytów? Moja babcia chce pomóc finansowo moim rodzicom i chce wziąć kredyt na jakieś 10 tysięcy. Dodam tylko, że ma 60 lat.
Cytuj
apsik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.7.2014 20:28
Niestety nie wiem do jakiego wieku można brać kredyt. Przypuszczam, że Twojej babci może być ciężko wziąć 10 tysięcy w tym wieku. Prędzej niż w banku dostałaby pożyczkę w jakimś parabanku ale tam są ogromne odsetki i można sobie tylko problemów narobić.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 16:43
A to spokojnie, mojego znajomego dziadek miał 80 lat i wziął kredyt 6 tysiecy żeby dorzucić mu do samochodu. Co prawda musiał mieć do tego żyranta gdyby w razie śmierci miał kto to spłacać,ale sądze ze spokojnie Twoja babcia moze ten kredyt wziać.
Cytuj
kajo3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2014 9:47
W tym wieku z wypłacalnym żyrantem nie powinno być problemu. 60 lat to nie jest aż tak dużo. Zawsze możesz się przejść do banku i tam zapytać dokładnie czego potrzebujecie i czy Twoja babcia ma szanse. Ale starszym ludziom na ogół udzielają kredytu ponieważ na ogół mają oni już stałe wpłaty co miesięcznej emerytury.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.7.2014 14:29
60 latek moze jeszcze dostanie, ale na pewno nie na dużą kwotę, ale tak 65latek to juz raczej nie ma co myśleć o kredytowaniu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.7.2014 8:58
Trzeba patrzec po ofertach banków co i jak, albo najlepiej pojsc i pogadac, jak ma sie duza zdolnosc i jakies zabezpieczenie to mozna wtedy sie starac.Chociaz z doswiadczenia wiem, ze starsi ludzie raczej nie dostaja kredytów, bo po prostu moga niezdarzyc ich splacic. Bank nie moze podejmowac zbyt duzego ryzyka.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 20:11
A wg mnie nie powinno być problemu z takim kredytem nawet w tym wieku. 10 tys to nie jest ogromna kwota jeśli chodzi o kredyt, jeśli bank zgadza się by taka osoba była żyrantem kredytu na 100 tys - wiem z autopsji, że się zgadza, to wydaje mi się że kredyt na 10 tysięcy powinna dostać spokojnie.
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 11:00
Tutaj opinie na ten temat możesz dostać różne, wszystko zależy od banku więc najlepiej jakbyś poszła z babcią do placówki i tam się wszystkiego dowiedziała, bo w jednym banku mogą odmówić a w innym dadzą bez problemu. Trzeba zapytać i już.
Cytuj
Gość Honorowy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2014 8:16
W tym wieku spokojnie dostanie kredyt. Moja babcia brała kredyt chyba w wieku 62 lat i bank nie robił żadnego problemu z racji jej wieku więc i Twoja babcia nie powinna mieć problemu z otrzymaniem kredytu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 10:35
Problem, moze być i to spory, słuchalem ostatnio audycji w radio, w której wlasnie mowili, że banki nie daja starszym osobom kredytu z powodu braku pewności spłaty i w zasadzie to jest w pełni zrozumiale.
Cytuj
Odpowiedź