• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
3 osoby przeglądają ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Feromony w pracy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2024 10:28
Feromony w spotkaniach biznesowych. Czy Waszym zdaniem działają?
Cytuj
amber

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2024 11:31
Działają o czym przekonałem się nie raz. Chociaż w dużej mierze zależy to od tego jakie sobie feromony kupisz. Proponowałbym celować od razu w górną półkę ponieważ te tanie allegrowe to jedynie placebo. W biznesie jak i w życiu uczuciowym pierwsze wrażenie jest ważne. Masz tylko kilka chwil aby na drugiej osobie zrobić pozytywne wrażenie i właśnie temu służą feromony. Ładny zapach przyciąga oraz wprawia w dobry nastrój. Tobie dodaje również pewności siebie. Poza technikami manipulacyjnymi jakie wyczytasz w mądrych poradnikach liczy się również nasza postawa, sposób bycia jak również zapach przez nas wydzielany
Cytuj
bertele

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2024 13:00
czy przypadkiem feromony nie są same w sobie techniką manipulacyjną? Skoro piszesz aby sięgać po wyższą półę to jakie proponujesz?
Cytuj
amber

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2024 9:38
Są są ;) Jedna z wielu technik. Wiadomo,że nie zrobią z Ciebie od razu króla biura czy mistrza sprzedaży ale to ułatwiają. I w połączeniu z innymi technikami stanowią potężne narzędzie. Polecam albo Pheromon essence (bezzapachowe) albo Love&Desire. Tylko wersję premium w ciemniejszej butelce ( są o wiele mocniejsze i zawierają większe stężenie feromonów).
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2024 9:59
Dziękuję za odpowiedź. Zamówiłem ostatecznie Pheromone essence. O wiele bardziej odpowiada mi opcja bezzapachowych feromonów.
Cytuj
amber

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2024 11:01
Nie zawiedziesz się. Musisz sam wyczuć jaka jest odpowiednia dla Ciebie dawka. Mi wystarczą jedna czy dwie krople (plus mój standardowy zapach na co dzień).
Cytuj
Odpowiedź