• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Samsung Galaxy S7 czy Huawei P9 co radzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
magda25

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2016 22:02
Cześć.
Chcę kupić sobie nowy smartfon. Zależy mi głownie na bardzo dobrej jakości zdjęć. Zainteresowały mnie szczególnie te dwa modele. Oba mają zbliżone parametry rozdzielczości zdjęć. Przy czym Huavei ma drugi aparat do czarno białych zdjęć i ręczne sterowanie ostrości głębi obrazu. Oba maja format surowy, tak,że potem można się trochę pobawić w ciemnie fotograficzną. Mi wystarczy bardzo dobra jakość smartfonowej cyfrówki. Nie wiem, który wybrać. Co radzicie?
Cytuj
Pawcio

Niezarejestrowani

28.6.2016 8:25
Juawei jest duzo lepszy. Samsung to samsung.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2016 14:21
Mam od niedawna Huawei w Orange i jest bardzo ok. Polecam
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2016 9:24
Mam Huawei p9 i jestem zadowlony:) Jest co prawda spory, ale szybko chodzi itd. Troche bateria slabo trzyma, ale moze za duzo gram:D
Cytuj
ludwik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2017 13:21
zdecydowanie samsung
Cytuj
witek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2018 14:21
A mi się wydaje, że teraz Samsung bardzo poszedł w górę, starają z każdym nowszym modelem. Na onecie kiedyś testowali właśnie m.in. Samsung S7, może Ci to rozjaśni:
http://technowinki.onet.pl/smartfony/samsung-galaxy-s7-i-s7-edge-premiera-i-nasze-pierwsze-wrazenia/hmmy39
"Samsung Galaxy S7 ma także nowy aparat fotograficzny o matrycy 12 megapikseli i obiektywie o jasności F1.7 (S6 miał aparat 16 Mpix i obiektyw F1.9). Niech Was nie zmyli mniejsza liczba megapikseli – każdy piksel sensora światłoczułego jest znacznie większy, ma szerokość 1,4 mikrometra (1,12 mikrometra w Galaxy S6), czyli jest w stanie wyłapać znacznie więcej światła. Dodając do tego wyraźnie jaśniejszy obiektyw o jasności F1.7, uzyskujemy aparat, który wyśmienicie radzi sobie w złych warunkach oświetleniowych. "
Także aparat ma spoko.
Cytuj
Odpowiedź