• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsza oferta na abonament- u jakiego operatora?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
paweł m

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.5.2016 21:56
Cześć.

Od lat jestem w Plusie, jednak nie jestem zbytnio zadowolony. Chyba tkwię tam z przyzwyczajenia. Chciałbym go zmienić. Najbardziej zależy mi na abonamencie, takim około 60 zł. z fajnym telefonem, bo jestem gadżeciarzem. Bardzo zależy mi dużym pakiecie sms. i pakiecie internetowym.
Jakiego polecacie mi operatora?
Cytuj
martunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.5.2016 22:05
Odradzam Virgin. Nie wiem jak wygląda oferta i abonament, ale zasięg ma tragiczny. Telefon tam ma moja siostra i dodzwonić się do niej nie można jak jest w mieszkaniu. A jak już odbierze to jest taki pogłos i trzaski, że lepiej się rozłączyć. Właśnie ma zamiar zmienić operatora.
Cytuj
Leon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2016 10:24
Ja mam w Plusie i jestem zadowolony, przynajmniej mam wszędzie jak dotychczas dobry zasięg. Oferta modeli aparatów tez jest stale wzbogacana a w abonamencie o jakim wspominasz będziesz miał i fajny model i raczej szerokie pakiety na sms i rozmowy.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2016 9:56
Rozumiem,ze zastanawiasz się nad ofertą u operatora z uwagi na możliwosć wzięcia telefonu? Nie musisz wcale wiązać się abonamentem. Jest to comiesięczne zobowiązanie. Sama za takimi nie przepadam. Poza tym jeśli podliczysz sobie koszta abonamentu to zobaczysz,że wcale nie jest to takie tanie. Polecałabym raczej zdecydować się na kupno tańszego telefonu za gótówkę albo wymarzonego na raty.

W sklepie rtv Euro agd są obecnie raty 0% bez zadnych dodatkowych kosztów typu ubezpieczenie. Jakiś czas temu zrezygnowałam z abonamentu ( nie zdecydowałam się na przedłużanie) i wzięłam telefon na raty właśnie w tym sklepie.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Pawcio

Niezarejestrowani

28.6.2016 8:23
Adrianna napisał
Rozumiem,ze zastanawiasz się nad ofertą u operatora z uwagi na możliwosć wzięcia telefonu? Nie musisz wcale wiązać się abonamentem. Jest to comiesięczne zobowiązanie. Sama za takimi nie przepadam. Poza tym jeśli podliczysz sobie koszta abonamentu to zobaczysz,że wcale nie jest to takie tanie. Polecałabym raczej zdecydować się na kupno tańszego telefonu za gótówkę albo wymarzonego na raty.

W sklepie rtv Euro agd są obecnie raty 0% bez zadnych dodatkowych kosztów typu ubezpieczenie. Jakiś czas temu zrezygnowałam z abonamentu ( nie zdecydowałam się na przedłużanie) i wzięłam telefon na raty właśnie w tym sklepie.
W wielu miejscach takie sa, na allegro tez. Sprawdzilem, polecam.
Cytuj
Odpowiedź