• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Plus, mix czy abonament?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
anna p

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 20:05
Witam. Jestem w Plusie i zaraz skończy mi się mix. Nie wiem, czy zostać dalej w mixie czy wziąć abonament? Tak to się wszystko zmienia, że nie ogarniam. Zależy mi przede wszystkim na rozmowach. Co radzicie? Chciałabym też, żeby cena nie była zbyt wygórowana.
Cytuj
strzelec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.4.2016 21:30
Ja miałam do tej pory Mixa w Plusie i byłam zadowolona. Nie wiem na czym Ci zalezy - na dobrym aparacie, nielimitowanych rozmowach, czy dobrym internecie czy chcesz znacząco obniżyć opłatę? Ja wzięłam nowego Huawei 8 i abonament, ale mi głównie zależało na tym modelu. Ale dostawałam dużo ofert od Plusa smsami przed kończącymi się doładowaniami.
Cytuj
Blazej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 9:47
strzelec napisał
Ja miałam do tej pory Mixa w Plusie i byłam zadowolona. Nie wiem na czym Ci zalezy - na dobrym aparacie, nielimitowanych rozmowach, czy dobrym internecie czy chcesz znacząco obniżyć opłatę? Ja wzięłam nowego Huawei 8 i abonament, ale mi głównie zależało na tym modelu. Ale dostawałam dużo ofert od Plusa smsami przed kończącymi się doładowaniami.
I ile placisz z tym telefonem? W ogole czy w Plusie jest juz tak, ze sie placi dodatkowa rate za telefon?
Cytuj
strzelec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 10:16
Do telefonu dopłaciłam około 30 zł. i zawarłam nową umowę na abonament na nowy numer. Płacę 70 zł. i mam umowę na 26 miesięcy. Tak wychodziło mi najkorzystniej, żeby nie dopłacać nie wiadomo ile. Mam Huawei P8 i jestem zadowolona. Ponoć u innych operatorów można znaleźć jeszcze tańszą ofertę. Ale ja brałam w ubiegłym roku jak to była nowość a teraz jest już Huawei 9.
Cytuj
Odpowiedź