• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Play - czy ma najlepszy zasięg w Polsce?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krystian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 20:00
Witam .Własnie jestem w trakcie przeprowadzki do nowego domu na wsi.Wioska otoczana jest dużym lasem i położona wśród pagórków.Do tej pory miałem tylko telefon stacjonarny.W jakiej sieci jest najlepszy zasięg? Słyszałem tylko zdawkowe opinie od sąsiadów ,że ciężko sie czasami dodzwonić z tego miejsca.Założenie telefonu stacjonarnego jest niemożliwe ,bo moj dom jest i tak oddalony od wsi .
Cytuj
pezo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 17:00
Jeszcze sie taki nie urodził coby każdemu dogodził. Moim zdaniem nie za bardzo jest ci ktokolwiek pomoc.Wszystko zalezy od tego w jakim miejscu w Polsce sie znajdujesz.Wiem ,ze jest jakaś aplikacja do pobrania i pomiaru siły sygnału oraz testy prędkości internetu dla danej sieci w danym miejscu.No w terenie gorzystym czy leśnym zawsze najgorzej z łącznością .
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2016 15:37
Najlepiej by było gdybyś wypytał o to swoich sąsiadów.Sa na tym samym terenie co Ty ,więc liczy się ich doświadczenie z telekomunikacją .Ostatnio zasięg ginął mi w moim własnym mieszkaniu a dopiero mówić o terenie zalesionym i pagórkowatym .
Cytuj
Jula

Niezarejestrowani

29.3.2016 15:51
Ja jestem zdania, ze nie. Gdy jezdze na Lubelszczyznie na wieś, nie mam tam praktycznie zasięgu. Mój brat w Orange ma.
Cytuj
Finka

Niezarejestrowani

31.3.2016 15:33
Z Playem problem z zasięgiem byl od kiedy pamiętam. A mam tam numer od dobrych kilku lat.
Cytuj
gapik

Niezarejestrowani

31.3.2016 16:25
A ja mam zawsze świetny zasięg. Są takie strony do sprawdzania gdzie zasięg jest ok., warto sprawdzić. Bo różnie z tym bywa.
Cytuj
Morwin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 11:57
Ja mam w Plusie i nie narzekam a jeżdżę dużo po całej Polsce.Poszperaj w necie i poszukaj czegoś o tej aplikacji ,bo też o niej coś słyszałem .Mogłbyś sprawdzić i działanie netu w swojej okolicy,bo pewnie jest Ci niezbędny.A najlepsze rozwiazanie to - dopytaj sąsiadów.
Cytuj
Mareczkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 13:52
Znajdz sobie mape zasiegu swojej sieci i tam bedziesz wszystko miec.
Cytuj
Aga33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 12:51
Ja mieszkam w centrum miasta i czasem nawet tu nie mam zasięgu. często się traci bez powodu, ogólnie strasznie słabo
Cytuj
http://moda.z-plusem.pl/
gfilip

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 12:02
Nikt raczej Ci nie odpowie. Zasięg jest tak różny w różnych miejscach w mieszkaniu a co do dopiero mówić o Polsce? Np. ja mam telefon w Plusie i zasięg w moim mieszkaniu mam w porządku, ale już mój sąsiad obok mówił ostatnio, że musi wychodzić na balkon, zeby porozmawiać- Orange.
Cytuj
Odpowiedź