• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jaka oferta z telefonem 'dla seniora'?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Trylion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 15:53
Witam, czy możecie mi polecić jakąś dobra ofertę do 50 złotych miesięcznie w telefonem 'dla seniora'?
Chodzi o jakąś emphorię czy innego myphone'a, coś bez wielu funkcji, za to z dużym wyświetlaczem i przyciskami.
I jeszcze preferowana oferta, gdzie nie ma internetu (nie będzie potrzebny), za to sa niedrogie rozmowy.
Cytuj
Kwant

Niezarejestrowani

29.1.2016 12:09
Tutaj http://www.comperia.pl/forum/gsm/3650-telefon-dla-seniora.html masz wszystko na ten temat. Aż tak bardzo sie informacje chyba nie zdezaktualizowały.
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

30.1.2016 21:01
Proponuję:
1. Kupić w markecie telefon z dużymi cyframi (ok 100 - 150 zł)
2. Kupić kartę Orange (5 zł)
3. Ustawić ofertę "Nowe Orange Go".
4. Doładować kartę kwotą 100 zł (wtedy stawka 0,20 zł/min.)
5. Wysłać sms o treści START na numer 8002 (wlączenie konta na rok)
I to powinno wystarczyć na cały rok. Wiem, że to nie abonament, ale z tej oferty korzystają moi rodzice i są bardzo zadowoleni.
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 30.1.2016 21:03
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
ada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2016 16:13
Sama szukam czegoś dla mamy.Pogubiłam się trochę z tym 100 zł.Czy taka suma jest własnie po to ,żeby włączyć konto na rok? Czy wystarczy tylko sms? Czy to 100 zł.starcza na rozmowy na rok? A nie może być inna kwota na start?
Cytuj
Ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 9:16
Ja telefon z oferta orange one dałam babci i jestem bardzo zadowolona.Kwota doładowania jest od 5 zł.Odsyłam Ciebie na stronę orange i tam dokładnie wszystko jest czytelnie napisane.
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 6:35
Ewentualnie jest opcja aby nie brać telefonu w abonament ale zdecydować się na kartę ( z reguły jest to tańsze rozwiązanie jeśli mniej się dzwoni) i kupić telefon na raty. Kilka sklepów ma obecnie ofertę rat 0% . Jak na przykład sklep rtv Euro agd. Ostatnio również nie miałam pieniedzy aby kupic tam telefon za gotówkę oraz kupiłam tam telefon na raty. OBecnie spokojnie sobie spłacam oraz koszt jest mniejszy niż jakbym miała zdecydować się na abonament. Jeśli emeryt poradzi sobie ze spłatą rat to jest to dobra opcja.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2016 22:05
Piotr Ożarowski napisał
Proponuję:
1. Kupić w markecie telefon z dużymi cyframi (ok 100 - 150 zł)
2. Kupić kartę Orange (5 zł)
3. Ustawić ofertę "Nowe Orange Go".
4. Doładować kartę kwotą 100 zł (wtedy stawka 0,20 zł/min.)
5. Wysłać sms o treści START na numer 8002 (wlączenie konta na rok)
I to powinno wystarczyć na cały rok. Wiem, że to nie abonament, ale z tej oferty korzystają moi rodzice i są bardzo zadowoleni.
skorzystalam i dziękuję .Kupiłam telefon babci. Jestem zadowolona z tej oferty ,bo to ja głownie i rodzina dzwoni do babci.Cena bardzo korzystna przy takim korzystaniu z telefonu i chyba to jest najlepsze rozwiązanie dla ludzi starszych .
Cytuj
Jula

Niezarejestrowani

21.3.2016 13:33
Limana napisał
Piotr Ożarowski napisał
Proponuję:
1. Kupić w markecie telefon z dużymi cyframi (ok 100 - 150 zł)
2. Kupić kartę Orange (5 zł)
3. Ustawić ofertę "Nowe Orange Go".
4. Doładować kartę kwotą 100 zł (wtedy stawka 0,20 zł/min.)
5. Wysłać sms o treści START na numer 8002 (wlączenie konta na rok)
I to powinno wystarczyć na cały rok. Wiem, że to nie abonament, ale z tej oferty korzystają moi rodzice i są bardzo zadowoleni.
skorzystalam i dziękuję .Kupiłam telefon babci. Jestem zadowolona z tej oferty ,bo to ja głownie i rodzina dzwoni do babci.Cena bardzo korzystna przy takim korzystaniu z telefonu i chyba to jest najlepsze rozwiązanie dla ludzi starszych .
Proste rozwiązania są najlepsze:)
Cytuj
Karolakowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 13:42
Opcja telefonu na karte jest najlepsza, a i taki telefon specjalny dla seniora z duzymi przyciskami mozna dokupic w jakims sklepie.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

23.3.2016 9:32
Sam mam Orange na kartę z roczną ważnością konta i sobie chwalę.
Dla seniora niezłym rozwiązaniem może być również NJU z rachunkiem. W tej ofercie za wykonane połączenia płaci się dokładnie tyle, ile ich się wydzwoni z zastrzeżeniem maksymalnej kwoty wydatków. W podstawowej ofercie nie zapłaci się więcej niż 57 zł, w tym:
- nie więcej niż 29 zł za połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych,
- nie więcej niż 9 zł za SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych,
- nie więcej niż 19 zł za transmisję danych (3 GB).
Czyli, zakładając że senior nie korzysta z internetu, rachunek nie przekroczy 38zł.
A jak mało dzwoni to zapłaci grosze: 0,19 zł za minutę i 0,09zł za SMSa.
Umowa jest na czas nieokreślony, więc można łatwo zrezygnować.
Są też haczyki:
- jeśli nie zdecydujemy się na fakturę elektroniczną to trzeba będzie zapłacić opłatę aktywacyjną w wysokości 200 zł. Czyli w przypadku "nieinternetowego" seniora, e-fakturę powinien odbierać ktoś inny.
- przez pierwsze 3 okresy rozliczeniowe obowiązuje "dociążenie", czyli minimalna wysokość rachunku wynosi 9zł, nawet jeśli nie będzie żadnych połączeń wychodzących lub łączny ich koszt będzie niższy niż 9 zł. Potem można aktywować usługę "Im dłużej tym lepiej" i już nie będzie takiego progu.
- w przypadku braku połączeń wychodzących/SMSów/MMSów przez 6 miesięcy numer zostanie przeniesiony do oferty NJU na kartę.
Cytuj
Odpowiedź