• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lepszy tablet czy smartfon?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2015 8:15
Na razie nie mam ani tego ani tego, jednak chciałem sobie kupić coś lepszego. Dysponuję budżetem do 1500 złotych. Czy w tych granicach lepiej kupić smartfona czy tableta?
Potrzebuję takiego przenośnego minikomputera z funkcją telefonu i sam nie wiem, na który sprzęt się zdecydować. Co jest lepsze?
Cytuj
JakubBe

Niezarejestrowani

6.11.2015 10:19
W takiej kwocie kupisz i jedno i drugie i to najlepsze rozwiązanie, bo każde służy do czego innego..
Cytuj
hirek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2015 15:41
Może mi ktoś wytłumaczyć, do czego służy tablet?
Bo mi się wydaje, że to najbardziej bezużyteczny sprzęt jaki powstał. Ma parę funkcji komputera, ale jednak najsłabszemu komputerowi nie dorasta do pięt.
Ma też parę funkcji smartfona, ale z drugiej strony każdy smartfon pokona tablet. Jest mniejsze niż komputer, więc nie da się na nim zbyt wygodnie grać ani oglądać filmów. Jest większe niż smartfon, a więc mniej mobilne i bardziej problematyczne w przenoszeniu.
Więc naprawdę po co?
Cytuj
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 11:32
moim zdaniem lepiej smartfone.
też swego czasu miałam dylemat czy kupić tel czy tablet - kupiłam jedno i drugie - z tym że tablet leży i się kurzy, bo na smartfonie mogę oglądać filmy, grać itd.
Cytuj
Kornelia

Niezarejestrowani

19.11.2015 12:02
Tablet jest mniej poręczny, a samrtfony maja bardzo wiele funkcji. Z tabletów moich znajomych korzystają głównie ich dzieci.
Cytuj
Orest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 13:47
Ja z tabletu korzystam tylko wtedy, gdy czytam książkę. To taki mój czytnik e-booków, bo ma większy ekran i lepiej mi się czyta pdf-y.
Ale poza tym leży w szafce przez większość czasu. W sumie to kupiłem go , bo miałem się uczyć programowania aplikacji na urządzenia przenośne, ale ostatecznie nie zacząłem.
Pewnie gdybym nie miał smartfona, to z tabletu bym częściej korzystał, ale póki co to niestety.
Smartfon to zdecydowanie lepszy wybór.
Cytuj
Tadeo

Niezarejestrowani

19.11.2015 14:21
Orest napisał
Ja z tabletu korzystam tylko wtedy, gdy czytam książkę. To taki mój czytnik e-booków, bo ma większy ekran i lepiej mi się czyta pdf-y.
Ale poza tym leży w szafce przez większość czasu. W sumie to kupiłem go , bo miałem się uczyć programowania aplikacji na urządzenia przenośne, ale ostatecznie nie zacząłem.
Pewnie gdybym nie miał smartfona, to z tabletu bym częściej korzystał, ale póki co to niestety.
Smartfon to zdecydowanie lepszy wybór.
No to mozna do czytania kupic tanszy czytnik ebooków. Ale jak kto woli :)
Cytuj
Orest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2015 15:50
Tadeo napisał
No to mozna do czytania kupic tanszy czytnik ebooków. Ale jak kto woli :)


Nie wiem, ile kosztują czytniki do ebooków, ale ja swój tablet kupiłem na promocji za 100 złotych. Co więcej kupiłem 2 sztuki i druga sprzedałem za 200 złotych. Taki nowy tablet kosztował około 300 złotych, więc i ja i kupujący skorzystaliśmy.
Czy czytniki ebooków można dostać taniej?
Czy na czytniku ebooków można robić coś poza czytaniem ebooków?
Bo ja kupowałem tablet z zamiarem wykonywania na nich różnych czynności, a że się obecnie kurzy to inna sprawa.
Cytuj
misiky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2015 11:40
Zależy co chcesz robić ze smartfonem, a co z tabletem. Bo tak naprawdę wiele funkcji mają takie same.
Cytuj
Płotka

Niezarejestrowani

25.11.2015 12:28
A do czego używacie tableta? Ja dostałam w promocji i teraz albo leży, albo bawi się nim dziecko. A ze smartofna jednak korzystam często.
Cytuj
Odpowiedź